Pauliaus Ivanausko ir Manto Jančiausko auklėtiniai  – „Mantingos“ Vaikų lygos finaliniame ketverte

Balandžio 10 d. Prienų arenoje vyko „Mantingos“ Vaikų lygos atkrintamųjų varžybų antrasis turas, kuriame sėkmingai pasirodė Prienų KKSC-2008 (treneris Paulius Ivanauskas) ir Prienų KKSC-2010 (treneris Mantas Jančiauskas) komandos.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai antrą kartą sutriuškino Kalvarijos SC bendraamžius (112:7) ir lengvai įveikė atkrintamųjų varžybų barjerą. Prienų komanda demonstravo gerą gynybą ir komandinį uraganinį puolimą.

Manto Jančiausko auklėtiniai taip pat antrą kartą įveikė NKA-Perliukai-2011 komandą iš Vilkaviškio (46:35). Šios rungtynės buvo dinamiškesnės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (11:11). Antrajame kėlinyje iniciatyva perėjo į Prienų komandos rankas. Tiesa, po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai (24:22). Po didžiosios pertraukos KKSC-2010 krepšininkai buvo stipresni ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (46:35).

Abi komandos gegužės 6–8 dienomis Marijampolėje kovos dėl nugalėtojų vardų savo amžiaus grupėse.