Pauliaus Ivanausko auklėtiniai MKML finale po dramatiškos kovos turėjo pripažinti kauniečių pranašumą

antra

Gegužės 6 d. Prienų KKSC krepšininkai (treneris Paulius Ivanauskas) žaidė MKML finalinio ketverto finale, o jų varžovais buvo Kauno „NKA-Agave“ komanda.
Prieš rungtynes Prienų komandos treneris teigė, jog kauniečiai yra šio susitikimo favoritai: „Išeisime kovoti dėl pergalės, nors varžovai – ryškūs favoritai“.

Visgi rungtynės parodė, jog Prienų komanda buvo pasiruošusi kovoti dėl pergalės. Jau pirmajame kėlinyje prieniškiai įgijo 6 taškų persvarą (17:11). Tiesa, antrajame Kauno komanda sumažino skirtumą iki 2 taškų (24:22). Trečiajame kėlinyje Prienų KKSC krepšininkams pavyko  ne tik stabilizuoti žaidimą, bet ir padidinti savo pranašumą iki 4 taškų (35:31). Deja, ketvirtajame kėlinyje iniciatyva perėjo į Kauno komandos rankas ir jie persvėrė rezultatą savo naudai (47:49). Prieniškiai dar turėjo progą išplėšti pergalę, bet mestas tritaškis nepasiekė tikslo. Kauno komanda tapo čempione, o Prienų KKSC krepšininkai – antri.