Pati geriausia tvarka – praktiška tvarka

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 09 04 – 10 d. d.

Saulė keliauja tiksliu, punktualiu, kruopščiu ir nepaprastai darbščiu Mergelės Zodiako ženklu, tad bendras fonas dabar bus palankus atitinkamiems darbams, veiklai, kuri labai tiksliai viską dėlioja į lentynas, kartu nepamirštant, kad pati geriausia tvarka – praktiška tvarka. Nakties Šviesulys Mėnulis kasnakt vis labiau dyla, tačiau šią savaitę visiškai sudilti dar nespės. Ką gi, laikas palankus svarbesnius mums asmeninius darbus, reikalus kreipti pabaigos link. Ši tendencija ypač išryškės antroje savaitės pusėje, kai prasidės paskutinis Mėnulio ketvirtis. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus yra Mergelės ženkle, tad yra ir tikslus, ir kruopštus. Tarsi turėtų skatinti dalykinę veiklą, tačiau! – Zodiako ratu keliauja atgalios (retrogradinė fazė), todėl tikrai nebus aktyvus ir aktyvios veiklos neskatins(nors rutininiams veiksmams tikrai netrukdys), tačiau padės gilintis į klaidų, trūkumų priežastis ir jas šalinti. Venera yra Liūto ženkle. Daugiau nei mėnesį ji keliavo Liūto ženklu atbulai (retrogradinė fazė), tad nebuvo labai aktyvi. Žinoma, renginiai vyko nes buvo numatyti, užplanuoti, visgi didelio įkvėpimo švęsti, linksmintis ar kurti grožį didelio įkvėpimo nebuvo. Dabar viskas keičiasi – išmokusi visas pamokas pirmadienį Venera pagaliau apsisuks ir vėl pajudės pirmyn. Šią savaitę ji didins greitį, vis sparčiau judės pirmyn, tad galima drąsiai teigti, kad savo valdomose srityse bus vis aktyvesnė ir vis veiklesnė – gyvenime grožio, malonumų, tikrų jausmų ir kūrybos kasdien bus vis daugiau. Marsas pėdina Svarstyklių ženklu. Būdamas čia jis tikrai nėra stiprus ir pirmiausia rūpinasi nepriekaištinga munduro elegancija, o ne karo žygiais (nes jais rūpintis nėra jėgų), o jeigu jau yra priverstas jais rūpintis, tai pirmiausia ilgai ir kruopščiai vertina visas aplinkybes, į kurias atsižvelgus vienu sverto postūmiu galima būtų sugriauti visą oponento gynybą. Atitinkamus ir veiksmu jis skatins.


Avinas. Vis linksmiau. Didelio noro kur nors veržtis ar dėl ko nors kovoti nebus, bet kokio ryžtingesnio veiksmo imsitės nebent viską labai gerai pasvėrę, viską apgalvoję. Neblogas laikas rūpintis sveikatos reikalais, atsigaus ir stiprės noras smagiai pasilinksminti, augs ir kūrybiškumas.


Jautis. Asmeniniai reikalai. Nemažai laiko bei pastangų pasiims namų, šeimos reikalai – palankus laikas stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Taip pat prasideda palankus metas aktyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Daugės progų ir galimybių smagiai pasilinksminti.

Dvyniai. Po truputį. Pasyvus laikas – neblogai seksis daryti tai kas gerai žinoma, įprasta. Neblogas metas rūpintis namų, šeimos reikalais, net jei ir ne viskas pavyks iš karto ir taip kaip norisi. Palankus metas pramogoms, ypač tokioms, kurios verčia smagiai pajudėti ir kurios atsidėkoja nuotykiais.

Vėžys. Judriai. Tikėtina, kad teks daug judėti ir daug bendrauti. Dalis susitikimų vyks sklandžiai, dalis nelabai, galbūt kažką teks atidėti, perkelti, bet bendrai paėmus, rezultatas bus neblogas. Grįš sėkmė tvarkant piniginius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos. Tinkamas metas svarbiems darbams namie.

Liūtas. Vis linksmiau. Šią savaitę gali būti nemažai piniginių reikalų. Dalis bus sėkmingi, dalis – nebūtinai, bent jau ne iš karto, kažką teks atidėti, pasiaiškinti detales smulkmenas. Atrodo, teks nemažai judėti, o svarbiausia – nepaprastai atsigaus jūsų asmeninis žavesys, grįš noras mėgautis gyvenimo malonumais, vis didesnė sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų kūrimu.

Mergelė. Sėkmė. Būsite energingi ir veiklūs, bet sėkmė šią savaitę bus tik dalinė: tuomet, kai reikės geros nuotaikos ir kūrybiškumo, seksis kuo puikiausiai, kai reikės kruopštumo ir tikslumo, taip pat dirbant su žiniomis, informacija, ne viskas pavyks iš karto. Bet sėkmė lydės aktyviai siekiant finansinės ar kitokios naudos.

Svarstyklės. Sportiškai. Aišku viena – energijos daugės, todėl daugės ir veiklumo visose svarbiose jums srityse. Prie tikslo žengsite vis mažiau dairydamiesi į šalis, kalboje vis daugiau bus liepiamosios nuosakos. Akivaizdu, geriausiai seksis tie darbai, kurių imsitės ir kuriuos prižiūrėsite patys. Sėkmė lydės sportuojančius.

Skorpionas. Pagal aplinkybes. Darbe darbų ne per daugiausia, bet gali būti kažkokių smagių, malonių aplinkybių. Sėkmė lydės tuos, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, pramogų, patogumų kūrimu. Palankus laikas ką smagaus, mielo nuveikti kartu su artimais draugais. Šaulys. Padirbėjant. Tikėtina, kad nemažai veiklos bus darbe, profesijos srityje. Sėkmė lydės tuos, kurie į užduotis žvelgs kūrybiškai, koją pakišti gali pernelyg didelis kruopštumas ir priekabus planavimas. Sugrįžta palankus metas rudens kelionėms. Smagiaqi pajudėti paskatins artimi draugai.

Ožiaragis. Pasiekimai. Atrodo, teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali atsirasti skubių darbų, rimtų užduočių, iššūkių, bet nestigs jėgų, ambicijų, tad pasiekti pavyks išties nemažai. Palankus laikas kelionėms, pirmiausia pramoginėms, poilsinėms. Dalykinėms metas ne toks palankus.

Vandenis. Laikas sau. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka į kurią niekas kėsintis neketina. Liks nemažai laiko sau, savo pomėgiams. Atsinaujino labai palankus laikas puoselėti ryšius su jums svarbiu žmogumi. Puikus metas kelionei, ypač tokiai, kuri verčia įtempti jėgas, pajudėti, bet kuri atsilygina nuotykiais.

Žuvys. Aplinka. Gana daug dabar priklausys ne nuo jūsų, o nuo aplinkos – susiklosčiusių aplinkybių, kitų ar kito asmens – ta ana pusė stengsis įtraukti ir dominuoti. Beje, tuo galima ir pasinaudoti. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais – nebūtinai vien savais.

Taip pat skaitykite