Pasveikusių žmonių skaičius šalyje lėtai didėja. Birštono savivaldybėje susirgimų nenustatyta

0

kvitrina.com

Per balandžio 22 d. šalyje buvo paimti 6798 mėginiai, 28 iš jų buvo teigiami. Kauno klinikų laboratorijoje užfiksuoti 3 nauji susirgimai. Primename, jog Prienų ligoninėje paimti mėginiai tikrinami Kauno klinikų laboratorijoje. Taip pat nustatyta 14 pakartotinių teigiamų atvejų. Lietuvoje nuo koronaviruso pasveiko 399 pacientai, mirė 38.

NVSC balandžio 21 d. duomenimis, Kauno apskrityje buvo užregistruota 116 susirgimų. Tarp jų Prienų rajone 5, iš kurių du pasveiko. Birštono savivaldybėje susirgimų koronavirusu nenustatyta.

Statistika rodo, kad Kauno apskrityje daugiausiai susirgimų atvejų 17–30 metų (29 iš 116) ir 41–50 (28 iš 116) grupėse. Jauniausiajam ligoniui 11 metų, vyriausiam – 90. 75 procentai serga lengva forma ir gydosi namų sąlygomis. Kauno apskrityje koronavirusu susirgo 14 medikų, 7 iš jų pasveiko.

Pasak Birštono savivaldybės mero pavaduotojo Vyto Kederio, Birštone kol kas koronaviruso susirgimų nebuvo, saviizoliacijoje asmenų taip pat nėra.

Prienų ligoninėje nuolat vyksta medikų, slaugos ir globos įstaigų darbuotojų ir pacientų patikra. Balandžio 22 d. buvo paimti 36 biudžetinių slaugos ir globos įstaigų darbuotojų mėginiai.  Šiandien planuojamas toks pats skaičius. Nuo rytojaus testai bus įmai ir iš privačių globos ir slaugos įstaigų  bei iš Socilainio paslaugų centro darbuotojų. 

Prienų rajone naujų susirgimų nenustatyta.

Taip pat skaitykite