Pasklido Kalėdų šviesa

New Image3

Balbieriškio pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai, drauge su savo mokytojais Gražina Antanavičiene, Daiva Alaveckiene, Neringa Bindokaite, Roma Raškevičiene, Sauliumi Kondrotu, logopede Jolita Adamoniene  visą gruodį tiesė kelią Kalėdoms.

Kaip kasmet, klasėje spindėjo Manto mamos Rasos Charbakienės rankomis nupintas Advento vainikas. Keturias savaites degdami žvakelę po žvakelės, kurdami sveikinimo atvirukus artimiesiems, vienišiems seneliams, puošdami mokyklos langus ir žaliaskarę eglutę, pajutome, kaip kiekvienas mokyklos kampelis prakvipo Kalėdomis.

Šventinę nuotaiką sukūrė netradicinio ugdymo diena, organizuota pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniams Alytaus miesto teatre. Mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus, “Caritas” pirmininkės Birutės Mitrulevičienės, tėvelių, mokytojų rūpesčiu vaikučiai buvo apdovanoti spektakliu “Pačių pačiausia dovana” bei susitikimu su Kalėdų Seneliu.

Išradingi Pauliaus Ješkevičiaus, Airidos Ališauskaitės, Dominyko Akamausko tėveliai ketvirtoje klasėje įrengė prakartėlę. Mokiniai ir mokytojai, suburti klasės auklėtojos Gražinos Antanavičienės, pakvietė į šventę „Kalėdinė žvaigždelė visiems padangėj švies“ parapijos kleboną Remigijų Veprauską, mokyklos direktorių Stasį Valančių, tėvelius, senelius. Su angelėlių ir piemenėlių giesmėmis, posmais ir šokiais vaikai klasės bendruomenėje paskleidė Kalėdinę šviesą.

Dėkoju visiems, pasidalinusiems geru žodžiu, šviesia mintimi, gražiu poelgiu, pagarba vienas kitam, laukiant Kalėdų.

 Gražina Antanavičienė

 

 

Taip pat skaitykite