Pasitelkus protą, kantrybę bei išmanymą šį tą nuveikti galima ir čionai

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 09 25 – 10 01 d. d.

Silpnutis Marsas, gražuolė Venera, nepaprastai dalykiškas Merkurijus ir labai palankus laikas kovai dėl teisingumo. Saulė keliauja apdairiu, į visas aplinkybes atsižvelgti linkusiu Svarstyklių ženklu, kuris, beje, dar ir labai estetiškas.
Svarstyklėse yra ir Marsas, kuris būdamas čionai nėra aktyvus, veikia tiktai viską gerai apsvarstęs ir įvertinęs visas aplinkybes. Vėlgi, šitaip viską apgalvojus, gali paaiškėti, jog pakanka vieno veiksmo, vieno judesio ir griūva visa sistema. Kitaip tariant, įvertinus Saulės ir Marso veikimą aiškėja, kad munduro švara bei elegancija dabar svarbiau nei pasiekimai mūšio lauke, bet pasitelkus protą, kantrybę bei išmanymą šį tą nuveikti galima ir čionai. Dar viena Svarstyklių veiklos sritis – teisingumas. Dvi veiksmo planetos Svarstyklėse – aiški nuoroda į tai, kad metas visokiausioms teisinėms, juridinėms kovoms labai palankus, įvykių – ir buitinio, ir tarptautinio lygio – tikrai nestigs.
Mėnulis šią savaitę pilnėja ir Pilnatį pasieks penktadienį. Pilnėjantis Nakties Šviesulys skatina mus aktyviai veikti srityse, kurios mums svarbios asmeniškai. Žinoma, galime būti emocingesni, ypač antroje savaitės pusėje. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus keliauja Mergelės ženklu, yra labai veiklus, tikslus, kruopštus ir tuo pat metu labai praktiškas, pragmatiškas – akivaizdu, dalykinis gyvenimas klestės.
Gražuolė Venera dabar keliauja Liūto ženklu ir atsipalaidavusi nuo visokių kliūčių bei įtakų primena ryškią rožę tarp lauko gėlių. Būdama tokia, ji skatins atvirai reikšti jausmus, o kurdama gražius, smagius dalykus bus nusiteikusi siekti ne tiek subtilaus skonio bei estetizmo aukštumų, kiek „imti“ iššaukiančiu ryškumu ir išoriniais efektais.
Avinas. Ana pusė. Dabar nemažai priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – besiklostančių aplinkybių ar kitų asmenų veiklos bei siekių. Ta ana pusė sieks įtraukti į savo veiklos orbitą, kita vertus, su tuo nebūtina kovoti, o galima pasinaudoti. Taip pat ši savaitė – puikus laikas rūpintis sveikatos reikalais ir kai kada smagiai pasilinksminti.
Jautis. Pareigingai. Atrodo, bus gana daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų vykdymo ir panašių dalykų. Palankus metas aktyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Sėkmė lydės pastangas namus daryti jaukesnius ir gražesnius. Pavyks ir šiek tiek pasilinksminti.
Dvyniai. Su polėkiu. Linksmas laikas – bus daug progų pasilinksminti, bet, panašu, vyraus pramogos, kurios verčia smagiai pajudėti. Namie – daug kalbų ir daug nedidelių, bet svarbių darbų. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug smagaus bendravimo su draugais ir nedidelių išvykų.
Vėžys. Daug visko. Tikėtina, kad nemažai laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namų, šeimos reikalai – palankus laikas čia imtis aktyvios veiklos. Taip pat ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo, susitikimų – pirmiausia dalykinių. Sėkmė lydės piniginiuose reikaluose.
Liūtas. Su malonumu. Atrodo, ima sektis: patys būsite atsipalaidavę, jausmingi ir linkę ne tik pasimėgauti visais gyvenimo malonumais, bet ir skleisite apie save nepakartojamą asmeninį žavesį. Taip pat dabar bus daug judėjimo ir daug bendravimo, sėkmė lydės siekiant finansinės naudos.
Mergelė. Dideliu greičiu. Būsite energingi, veiklūs, labai daug bendrausite, – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis, sėkmingai tvarkysite daugybę reikalų iš karto. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos.
Svarstyklės. Stipriai. Būsite energingi, veiklūs ir puikios sportinės formos, todėl geriausiai seksis tie darbai ir veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikus laikas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Daug džiaugsmo suteiks artimi draugai.
Skorpionas. Grožis ir draugai. Darbe darbų vargu ar bus daug, bet sėkmė lydės tuos, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Taip pat dabar gali būti svarbios kolektyvinės veiklos, palankus laikas aptarti svarbius reikalus su artimais draugais.
Šaulys. Darbai ir keliai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, komunikacija ir panašiais dalykais. Tęsiasi labai palankus metas rudens kelionei – pailsėti, įspūdžių pasisemti pavyktų puikiai.
Ožiaragis. Siekiai. Tikėtina, kad nemažai darbų, visokios veiklos bus darbe, profesijos srityje. Čia gali nestigti iššūkių, bet bus ir ambicijų, noro pasirodyti kuo geriausiai. Panašu, kad tai ir pavyks, pasiekimai bus įspūdingi. Palankus laikas su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai.
Vandenis. Kol kas. Rudeninis darbymetis jau ne už kalnų, bet dar neprasidėjo. Kol kas tęsiasi labai palankus metas kelionei, pirmiausia tokiai, kuri verčia įtempti jėgas, tačiau atsidėkoja smagiais nuotykiais. Puikus laikas palaikyti, puoselėti santykius, ryšius su jums svarbiais asmenimis arba asmeniu.
Žuvys. Geras ryšys. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Kita vertus, ši savaitė gali atnešti svarbių susitikimų, palanki ji ir palaikyti dalykinius santykius, ryšius su svarbiais jums asmenimis. Sėkmė lydės tuos, kurie rūpinasi sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Taip pat skaitykite