Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui Irano krepšininkai baigė Birštone ir Prienuose

Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui Irano krepšininkai baigė Birštone ir Prienuose. Bendra nuotrauka, joje - vyriausiasis iraniečių treneris, lietuviams gerai pažįstamas krepšinio specialistas Dirk Bauermann su krepšinio stovyklų ir turnyro „One Team Cup“ rengėju Aurimu Mileišiu bei Irano krepšinio legenda Hamed Hadadi (antros eilės viduryje).

Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui Irano krepšininkai baigė Birštone ir Prienuose. Bendra nuotrauka, joje – vyriausiasis iraniečių treneris, lietuviams gerai pažįstamas krepšinio specialistas Dirk Bauermann su krepšinio stovyklų ir turnyro „One Team Cup“ rengėju Aurimu Mileišiu bei Irano krepšinio legenda Hamed Hadadi (antros eilės viduryje).

Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui Lietuvoje baigė Irano nacionalinė krepšinio rinktinė. Dėl teisės dalyvauti Rio žaidynėse Brazilijoje iraniečiai kovos su Europos ir Amerikos atstovais. Šioms dvikovoms Irano rinktinė rengėsi Birštone ir Prienuose.

Agentūros „SporTour“ ir turnyro „One Team Cup“ rengėjo Aurimo Mileišio iraniečiams surengta stovykla, jos rekreacinė ir fizinio parengimo dalis vyko Dzūkijos pušynuose įsikūrusiame „Royal SPA Residence“ centre.

Pasak „Royal SPA Residence“ administratoriaus Daniel Adomaičio, pasirengti krepšininkų stovyklai nebuvo sudėtinga, mat formulė paprasta – karališko dydžio lovos, sveikas, daug energijos teikiantis maistas, jauki aplinka ir … galingas internetas.

Prienuose ir Birštone su Irano krepšininkais viešėjęs vyriausiasis šios šalies treneris Dirk Bauermann sakė, kad sugrįžti į Prienų areną buvo malonu, o ypatingai miela, jog susitikti atvyko ir jo senas geras jo bičiulis, vietos krepšinio specialistas Virginijus Šeškus, treniruojantis Birštono ir Prienų „Vytautą“

Prienuose ir Birštone su Irano krepšininkais viešėjęs vyriausiasis šios šalies treneris Dirk Bauermann sakė, kad sugrįžti į Prienų areną buvo malonu, o ypatingai miela, jog susitikti atvyko ir jo senas geras jo bičiulis, vietos krepšinio specialistas Virginijus Šeškus, treniruojantis Birštono ir Prienų „Vytautą“

Krepšinio varžybos vyko Prienų sporto arenoje. Čia apsilankė iš LKL, NKL ir užsienyje rungtyniavusių krepšininkų sudaryta VDU vasaros rinktinė, kuri mėgino mesti iššūkį Irano krepšinio legendai aukštaūgiui Hamed Hadadi ir jo tautiečiams. Viena kėlinuką lietuviams pavyko laimėti.

„Ačiū už kovą. Nors mes sprendėme savo rinktinės uždavinius ir nesitaikėme į rezultatą, kovingasis jaunimas parodė, kad Lietuvos krepšinio lygis yra aukštas, o galbūt ir toliau tobulėjantis“, – po kontrolinės dvikovos Prienuose kalbėjo Irano nacionalinės krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dirk Bauermann.

Lietuviams gerai pažįstamas vokiečių specialistas pridūrė, kad sugrįžti į Prienų areną, kur jo vadovaujamam „Lietuvos rytui“ neretai būdavo „karšta“, buvo malonu, o ypatingai miela, jog atvyko ir jo senas geras jo bičiulis, vietos krepšinio specialistas Virginijus Šeškus, treniruojantis Birštono ir Prienų „Vytautą“. Jo žaidėjai taip pat neatsispyrė pagundai išvysti Irano rinktinę.

Stovykloje Birštone ir Prienuose pasirengimo Rio olimpinių žaidynių atrankos turnyrui ciklą baigusi Irano rinktinė išvyko į Italiją, kur kovos su Graikija ir Meksika. Dėl kelialapio į Rio taip pat kausis olimpinės kvalifikacijos šeimininkė Italija, Kroatija ir Lietuvos patikrintas Tunisas.

Agentūra „SporTour“ Birštone ir Prienuose šią vasarą planuoja daugiau krepšinio stovyklų, o rugsėjo 15-18 dienomis – tradicinį tarptautinį krepšinio turnyrą „One Team Cup“, kuriame šiemet laukiama klubų iš Italijos, Lietuvos, Rusijos ir Ukrainos.

 

„One Team Cup“ informacija ir nuotraukos

Taip pat skaitykite