Pasirašytas dar vienas koalicinis susitarimas – valdantieji paskelbė apie darbų tęstinumą

IMGP3694Kovo 5 d. Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vykusioje spaudos konferencijoje LSDP, Darbo partijos, LLS (liberalai)  ir visuomeninio rinkimų komiteto „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ lyderiai Alvydas Vaicekauskas, Rima Zablackienė, Algirdas Kederys ir Egidijus Visockas paskelbė visuomenei žinią, jog pasirašė koalicinį susitarimą toliau dirbti kartu.

Pasak socialdemokrato A. Vaicekausko, rinkėjai išreiškė pasitikėjimą, todėl atėjo laikas formuoti komandą programinėms nuostatoms įgyvendinti. Susibūrusi į koaliciją komanda pasiruošusi tęsti pradėtus darbus, o ne daryti revoliucijas.

A. Vaicekausko teigimu, susitarta dėl strateginių darbų įgyvendinimo: „Ateinantis periodas labai svarbus, nes rajonas turės įgyvendinti nemažai investicinių projektų, todėl laukia įtemptas darbas. Mes su partneriais pasiruošę dirbti taip, kad po 4 metų rajono gyventojai pajaustų ir pamatytų pokyčius bei galėtų didžiuotis savo kraštu“.

vaicekauskasSocialdemokratų lyderis padėkojo rajono gyventojams už parodytą jam asmeniškai ir partijai palaikymą ir paragino kovo 15 d. ateiti į rinkimus ir palaikyti jo kandidatūrą antrajame mero rinkimų ture.

„Darbietė“ R. Zablackienė taip pat padėkojo rajono žmonėms už pasitikėjimą ir pabrėžė, kad visų suburtos koalicijos partnerių programos turi daug bendro, o dirbti su vienminčiais visada geriau ir patikimiau.

R. Zablackienės įsitikinimu, A. Vaicekauskas, kuris turi darbo patirties Taryboje ir administracijoje, yra tas žmogus, kuris gali sėkmingai vadovauti rajonui. Ji teigė, jog ragins Darbo partijos elektoratą atiduoti balsus už A.Vaicekauską.

LLS (liberalai) Prienų skyriaus pirmininkas A. Kederys padėkojo visiems tiems, kas pasitikėjo jo partijos ir partnerių komandomis. Pasak jo, dabartinėje kadencijoje koalicija dirbo su dideliu pasipriešinimu, bet sklandžiai: „Būtinas darbų tęstinumas, todėl raginu rajono žmones ateiti kovo 15 d. į rinkimus ir balsuoti už kandidatą į merus A. Vaicekauską, kuris turi patikimą ir patikrintą koaliciją“.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ lyderis E. Visockas pasidžiaugė, jog sąrašas gavo didelį palaikymą mieste ir teigė, jog prašys savo ir sąrašo šalininkus antrajame mero rinkimų ture balsuoti už A. Vaicekauską.

A. Vaicekauskas ir koalicijos partneriai patikino, jog koalicijos susitarimo pasirašymas – tai ne postų dalijimas, o prioritetų nubrėžimas.

E. Visockas pabrėžė, jog viso ko pagrindas yra sėkmingas kolektyvinis darbas, o postai – tai tik įrankiai darbams atlikti.

Koalicijos partneriai įsitikinę, jog būtent jų komanda turi gerą startinę poziciją susitvarkyti su naujais iššūkiais, nes yra patikima ir nuosekli. Jie patikino, jog bus atviri visuomenei ir kiekvienam žmogui atskirai bei kvietė ateiti į rinkimus ir palaikyti koalicijos remiamą kandidatą socialdemokratą Alvydą Vaicekauską.

Vacys Staknys

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDP rinkimų sąskaitos.

Taip pat skaitykite