Pasakiškas vakaras su „Teatru P“

DSC_0139

Žaismingas, linksmas, kūrybiškas Birštono viešosios bibliotekos projekto „Kūrybiniai susitikimai po liepa“ poezijos ir muzikos vakaras visai šeimai su „Teatru P“ vyko bibliotekoje liepos 11 d. Aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka betarpiškai ir šiltai bendraudami su įvairaus amžiaus vaikais, jų tėveliais, seneliais įtraukė juos į savo programą. Žiūrovai tapo dalyviais, noriai įsijungė į žaidimus, inscenizacijas, kartu leidosi vaizduotės takais.

Aktorių sukurtos ir atliekamos dainelės poetų Sigito Gedos ir Mariaus Marcinkevičiaus tekstais, skaitomi eilėraščiai žiūrovus nukėlė į vaikystę, į vaizdų pasaulį. Jie mielai fantazavo, atsakinėdami į netikėtus ir keisčiausius B. Ivanausko klausimus, skanavo nematomus, bet kuo tikriausius saldainius. Mažieji entuziastingai improvizavo daineles, eksperimentavo, siūlė įvairias scenines kompozicijas, kartu dainavo, ieškojo žmogaus-krokodilo, vaidino paršiukų chorą.

Renginio metu netilo juokas, džiaugsmo kipšiukai švytėjo akyse, plačiai šypsodamiesi dalyviai pritarinėjo Artūro ir Balio vaikiškoms išdaigoms. Žavus aktorių tandemas sukūrė pasakišką, siurrealistinę vakaro nuotaiką, tiek vaikus, tiek suaugusiuosius nusivesdamas į poezijos, muzikos ir judesio žaismą.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Birštono savivaldybė.

Taip pat skaitykite