Partnerystė su lenkais tęsiasi ir futbolo aikštėje

futbolistai Rugsėjo 27–28 dienomis Lenkijoje, Kentšyno (Kętrzyn) mieste, vyko futbolo stadiono atidarymo iškilmės ir tarptautinis 5 komandų futbolo turnyras.

Renginyje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Visockas, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistas Adomas Kubilius ir Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro futbolo komanda (vadovas Marijus Makštutis).

Kentšyno rajono merui Sławomirui Marekui Jarosikui  įteikdamas Prienų rajono savivaldybės dovaną – futbolo kamuolį su Prienų rajono savivaldybės vadovų parašais – mero pavaduotojas Egidijus Visockas džiaugėsi, kad  Prienų ir Kentšyno  partnerystė gyvuoja, ir dėkojo už  suteiktą galimybę Prienų futbolininkams išbandyti naujojo stadiono dangą  kartu su Lenkijos ir Rusijos sportininkais.
Prienų rajono futbolininkai nugalėjo varžovus iš Lenkijos bei Rusijos ir tapo turnyro čempionais.
Jie į Prienus parvežė turnyro nugalėtojų taurę.

Pirmose rungtynėse „Prienų“ futbolininkai 2:0 įveikė Rusijos komandą „Pravdinsk“. Neatsilaikė prieš prieniškių atakas ir kita Rusijos komanda „Oziorsk“ (2:0).
Lenkijos jaunimo komanda „Orlęta“nesugebėjo rimčiau pasipriešinti lietuviams, kurie rungtynes laimėjo rezultatu 7:0.
„Prienų“ futbolininkai buvo stipresni ir rungtynėse su „Wilczek“ komanda. Varžovų vartininkui du kartus reikėjo traukti kamuolį iš savo vartų. „Prienų“ komandos vartai liko sausi.

Geriausiu turnyro futbolininku buvo pripažintas Donatas Bendinskas.

Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus informacija

Taip pat skaitykite