Paramos labiau tikėtis gali tie, kuriems svarbu kokį nors darbą, reikalą užbaigti, o ne pradėti

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 12 04 – 10 d. d.
Saulė kartu su Marsu keliauja energingu, optimistišku, naujų galimybių nuolat ieškančiu Šaulio ženklu. Visgi Marsas kol kas bus labai arti saulės, tai yra „sudegęs“. Dėl šios priežasties geriausiai seksis specializuoti, į atskirą konkretų tikslą nukreipti veiksmai. Panašiai ir tikrosiose Marso valdose – karo, konfliktų vietose. Vietiniams mūšiams – taip, plačioms operacijoms – ne. Mėnulis dyla. Savaitės pabaigoje jis bus beveik sudilęs, tad jo paramos labiau tikėtis gali tie, kuriems svarbu kokį nors darbą, reikalą užbaigti, o ne pradėti. Ypač asmeninį. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus yra Ožiaragio ženkle, tad yra racionalus, nepaprastai logiškas ir tikslus. Viena bėda – jis jau lėtina greitį ir netrukus suksis atgalios. Todėl jo gerosios savybės pasireikš, tiktai nedideliu mastu. Vadinasi, ir dalykinis gyvenimas vyks sklandžiai, bet mastas bus nedidelis. Venera dabar skuoste skuodžia pirmyn ir dar šiandien perbėgs iš Svarstyklių į Skorpiono ženklą. Jos savybės akimirksniu pasikeis: stilinga estetiška dama pasijus nuskriausta, įskaudinta ir mėgindama kažkaip kompensuoti šią skriaudą ims elgtis nepaisydama skrupulų, mielai kels pavydo scenas, demonstruos seksualumą ir stengsis patraukti dėmesį bet kokiomis kitomis priemonėmis bei būdais, kad tik būtų ryškiau ir akiplėšiškiau. Žinoma tokia Veneros būsena atitinkamai įtakos ir kasdienį žmonių elgesį, ypač estetikos ir jausmų srityse. Labiau veiks moteris, bet tiks ir vyrams.
Avinas. Būsena. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, tad labai tiks ir patiks veikla, kur reikia būti veikliems, rodyti iniciatyvą. Profesijos srityje sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu. Labai palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri skatina smagiai pajudėti. Tiktų įsiklausyti į savo sveikatos būklę.
Jautis. Santykiai. Dalykinėje srityje veiklos nebus daug, buityje trikdžių arba rūpesčių tikimybė nedidelė. Palankus metas dalykinei su užsieniu susijusiai veiklai, tiktų domėtis, rinkti žinias apie būsimas keliones. Svarbūs pasidarys santykiai su kai kuriais žmonėmis: viena vertus, palaikyti, puoselėti juos metas labai geras, kita vertus, pastangų irgi reikės.
Dvyniai. Aplinka. Jūs patys būsite labai logiški ir racionalūs. Bet kur, kam pritaikyti šią savybę – nelabai aišku, iniciatyvą rodyti nelabai norėsis. Kita vertus, pasistengs aplinka – susiklosčiusios aplinkybės ar atskiri asmenys stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą be didesnės galimybės rinktis – teks prie to kažkaip prisitaikyti. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais.
Vėžys. Darbuose. Vienas po kito rikiuosis darbai, visokie reikalai, kurių imtis reikės pareigingai ir neatidėliojant. Kita vertus, energijos nestigs, todėl ir nuveikti pavyks daug. Įsibėgėja metas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Maža to, daugės ir progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir gražaus. Asmeninis gyvenimas irgi gali maloniai nudžiuginti.
Liūtas. Linksmai. Nedidelių darbų, įsipareigojimų vykdymo žinoma bus, tačiau jie nebus svarbiausi. Atrodo, prasideda ir įsibėgėja vėlyvojo rudens pramogų laikas, kuris ir skatins asmeninį kūrybiškumą, ir atneš daug džiaugsmo – ir jums patiems, ir aplinkiniams. Namie – laikas puošmenoms, naujiems, patogiems dalykams ir jaukiems šeimos pasibuvimams.
Mergelė. Trupučiai. Būsite dar racionalesni nei paprastai, bet smarkiai įsibėgėti dalykinėje veikloje tiesiog nesinorės. Galbūt galimybės truputį pasilinksminti kiš koją, galbūt smagūs, malonūs susitikimai su draugais – jų dabar bus vis daugiau, galų gale ir namie bus ką veikti – ką nors pertvarkyti, perstumdyti laikas labai geras.
Svarstyklės. Nauda. Pasidarys svarbu ne tai, kokie nuostabūs esate, o kokios naudos, pirmiausia finansinės, dabar galite gauti. Atrodo pastangos, o kai kada tiesiog sėkmė jos atneš apčiuopiamai. Taip pat ši savaitė gali atnešti ir daug judėjimo, važinėjimo, galbūt trumpų išvykų. Norės prasidėti kažkokie darbai namie, bet jiems įsibėgėti bus sunku.
Skorpionas. Tokia pramoga. Dabar vidinė būsena gali būti labai įdomi. Viena vertus, būsite atsipalaidavę ir spinduliuosite nepakartojamą asmeninį žavesį, bus lengva sukurti ką mielo ir gražaus. Kita vertus, tuo žavesiu kaip kokiu kabliu galėsite „pakabinti“ bet ką – bus tokia savotiška pramoga. Nuotaikos pridės ir sėkmė dalykiniuose, ypač piniginiuose reikaluose.
Šaulys. Veržliai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai labai geras metas sportuojantiems), ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, veikti be skrupulų. Dėl žios priežasties geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Taip pat dabar gali būti ne tik nedidelių piniginių reikalų, bet ir naudos.
Ožiaragis. Lengva ristele. Būsite labai dalykiški, daug ir mielai bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Gali būti, kad teks daug judėti. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu. Visgi bendras tempas bei darbų apimtis nebus didelė, smarkiai pavargti tikrai nepavyks.
Vandenis. Kolegos. Darbe darbų ne per daugiausia, bet sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio arba patogumų kūrimu. Galimos ir nedidelės pramogos, smagios, malonios aplinkybės. Taip pat sėkmė lydės tuos, kurie užimti kolektyvine veikla – daug džiaugsmo suteiks artimi draugai, palankus metas bendriems darbams profesijos srityje.
Žuvys. Siekiai ir tikslai. Tikėtina, kad daug darbo, visokių iššūkių bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai. Kita vertus, jėgų ir tinkamo nusiteikimo bus pakankamai, todėl nuveikti pavyks išties daug. Puikus laikas kelionei – pailsėti, pasisemti įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai. Įdomių žinių gali atnešti artimi draugai.

Taip pat skaitykite