Palankus metas tartis

 IMG_3907

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 05 15 – 21 d. d. 

 

Mėnulis dyla, Merkurijus apsisuka ir pagaliau pajuda pirmyn, o Marsas įžengia į Liūtą ir dairosi ką čia sudraskius.  Saulė keliauja paskutiniais Jaučio ženklo laipsniais ir skatina mus elgtis praktiškai bei pragmatiškai,  nuosekliai dirbti ir rūpintis savo bei savo artimųjų gerove bei komfortu.

Mėnulis dyla ir artėja prie savo Jaunaties, kuri įvyks penktadienį. Dėl to ši darbo savaitė – laikas, kai patogu ką svarbesnio užbaigti, padėti tašką, grąžinti skolas ar padaryti ką nors tokio, prie ko grįžti jau nebereikėtų. Naujus darbus, naują veiklą pradėti geriau su pilnėjančių Mėnuliu, vadinasi jau kitą pirmadienį.  

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus pirmadienį pagaliau pradės judėti pirmyn, jo greitis didės, dėl to galima manyti, kad ir visas dalykinis gyvenimas apskritai, ir veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokymusi ims judėti pirmyn, bus vis lengviau rasti reikalingus žmones, tartis ir susitarti dėl svarbių dalykų. 

Gražuolė Venera vakarais vis dar švies vakariniame dangaus skliaute ir keliaus Vėžio zodiako ženklu, dėl to bus jautri, kai kada irzli, grožį kurti neypatingai nusiteikusi, o asmeninius santykius greičiau linkusi mesti ar nuo jų nusisukti nei juos puoselėti ar dėl jų kovoti. 

Marsas vis dar keliauja Vėžio ženklu, yra apdairus, atsargus, baikštokas, kovoje labiausiai linkęs naudotis partizanine taktika, todėl kol kas, tai yra iki savaitgalio, į rimtas kovas veltis nenusiteikęs. Bet šeštadienį vakarop Marsas pereis į Liūto ženklą ir iš karto pasidarys labai drąsus, veiklus ir pasiryžęs visus priešus sudraskyti į gabalus. Priežastis gali atsirasti, mat savaitgalį Marsas ne tiktai atsidurs Liūto ženkle, bet ir tiesiai priešais niūrųjį despotą Plutoną – toks šių planetų išsidėstymas puikiai provokuoja konfliktus ir skelia kibirkštis ten, kur jų anksčiau nebuvo. Tad ką gali žinoti – galbūt kažkas ir prasidės…

Avinas. Didžiąją savaitės dalį įkvėpimą ką nors daryti ar dėl ko nors kovoti įkvėpimo nebus. Tačiau savaitgalį įvyks perversmas – energijos bus vis daugiau, bet ir su kažkuo susiremti priežastys atsiras tarsi iš niekur. Gali būti piniginių reikalų – nelabai didelių, bet svarbių ir sėkmingų.

Jautis. Atsigausite – pasidarysite daug judresni, daug smalsesni ir imsite ne tik vis daugiau bendrauti (pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis) bet ir imsite vis sparčiau tvarkyti visokius dalykinius reikalus – jų dabar bus vis daugiau. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija.

Dvyniai. Savaitė prabėgs tarsi kažko lūkuriuojant, o iš tiesų – jaučiant, kad didelės veiklos metas prasidės visai netrukus, todėl dabar būtų visai nieko pailsėti, pasidaryti būsimos veiklos planus ir pan. Kol kas gali būti ganėtinai sėkmingų piniginių, turtinių reikalų (ir naudos, žinoma).

Vėžys. Dabar jumyse gerai derės dvi savybės – viena vertus, būsite energingi, linkę veikti, žengti link tikslo greitai, ryžtingai, bet kartu ir apdairiai. Taip pat tai puikus metas sportuojantiems. Kita vertus, ir asmeninis žavesys dabar švies kaip ryto žvaigždė, kartu padėdamas kurti gražius, mielus dalykus. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba.

Liūtas. Kol kas galima snausti – didelio įkvėpimo kokiai nors veiklai nebus, o ir aplinkybės jos smarkiai neskatins. Nebent tik darbe padirbėti reikės daugiau – atsiras nedidelių, bet gana svarbių darbų bei reikalų. Savaitgalį energijos ims labai smarkiai daugėti, bet ir rimtų kliūčių gali atsirasti – su technika dirbti, vairuoti patartina atsargiau nei visuomet.

Mergelė. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, tačiau pasikeis vidinė būsena – energijos daugės, akyse bus vis šviesiau, netrukus ir smarkesnės veiklos metas ateis. Palankus metas su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai, progų pasidžiaugti suteiks ir artimi draugai.

Svarstyklės. Tikėtina, kad įdomios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Beje, tai gali būti nebūtinai darbas, gali būti ir linksmos „užklasinės“ veiklos. Tačiau tikrai puikiai seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu.

Skorpionas. Kol kas nieko ypatinga nevyks – darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Palankus metas susitikimams ir pokalbiams su svarbiais jums asmenimis, gali užsimegzti ir pastovūs dalykiniai ryšiai. Taip pat dabar yra palankus metas smagiai poilsinei kelionei.

Šaulys. Gali atsirasti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kurių reikės imtis neatidėliojant. Visgi aplinkybės klostysis taip, kad su viskuo susitvarkysite greitai ir netgi žaismingai. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, ieškoti reikalingų šios srities žinių.

Ožiaragis. Laikas linksmas ir smagus, dažnai siūlantis progas smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo, gražaus ar įdomaus. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Taip pat dabar labai geras metas palaikyti, puoselėti ryšį su svarbiu jums žmogumi. Sėkmė lydės ir kovojančius dėl teisingumo.

Vandenis. Tikriausiai atsiras nemažai darbo, visokios veiklos namie, galbūt atsiras priežasčių aptarti bendrus reikalus su namiškiais – visa ši arba panaši veikla dabar vyks vis sparčiau ir vis sklandžiau. Taip pat dabar yra puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, nebūtinai vien savais.

Žuvys. Būsite atvirti, daug judėsite ir daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis. Galimos naujos naudingos pažintys. Taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su pramogų, grožio arba patogumų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai.

 

Taip pat skaitykite