Pakuonio pagrindinėje mokykloje – civilinės saugos pratybos

Visi gerai žinome, jog mokėjimas elgtis sudėtingose situacijose padeda išsaugoti gyvybę ne tik sau, bet ir šalia esantiems. Būtent dėl šio tikslo gegužės 13 d. Pakuonio pagrindinėje mokykloje buvo surengtos civilinės saugos pratybos.

Pagal pratybų legendą, technologijų kabinete kilo gaisras. Buvo paskelbtas pavojus. Prasidėjo mokykloje esančių asmenų evakuacija. Ikimokyklinės, priešmokyklinės ugdymo grupių vaikučiai, padedami  auklėtojų ir padėjėjų, per numatytus išėjimus buvo sėkmingai išvesti į lauką. Po to buvo evakuojami  pradinių ir pagrindinių klasių mokiniai.

Viskas vyko pagal mokykloje patvirtintą veiksmų planą: atrakinti atsarginiai išėjimai, atjungta elektra, įsitikinta, jog mokyklos patalpas paliko visi. Pratyboms vadovavo valdymo centro vadovė A. Vaicekauskienė ir pavaduotojas K. Grigonis.

Atvykusi Pakuonio ugniagesių komanda likvidavo pavojų.

Vėliau ugniagesiai V. Kirlys ir J. Sakalauskas mokė vaikus naudotis gesintuvais, demonstravo savo įgūdžius.

Pratybas stebėję Kauno apskrities PGV Prienų rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyr. inspektorius M. Čiukšys, Prienų rajono priešgaisrinės tarnybos vadovas J. Radzevičius, Prienų rajono savivaldybės administracijos karo prievolės ir civilinės saugos vyr. specialistas R. Trakymas Pakuonio pagrindinės mokyklos veiksmus pratybų metu įvertino gerai.

 

Pakuonio pagrindinės mokyklos informacija

 

Taip pat skaitykite