Pakartotinė atranka į Prienų seniūnijos seniūno pareigas įvyko. Rezultatas – po kelių dienų

Pretendentai į Prienų seniūnijos seniūno pareigas janina Armonienė ir Vilius Nalivaika

Pretendentai į Prienų seniūnijos seniūno pareigas Janina Armonienė ir Vilius Nalivaika

Vacys Staknys

Birželio 17 d. Prienų rajono savivaldybėje vyko pretendentų į Prienų seniūnijos seniūno pareigas atranka. Primename, jog į šias pareigas pretenduoja šiuo metu šias pareigas einanti Janina Armonienė ir Vilniaus savivaldybės administracijoje dirbantis Vilius Nalivaika. 

Primenu, jog abu šie pretendentai Vilniuje surengtoje atrankoje pasirodė geriausiai, ir galutinį sprendimą dėl laimėtojo turėjo priimti Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė. Taip ir buvo pasielgta. Administracijos vadovė Jūratė Zailskienė pasirinko Janiną Armonienę. Kitas pretendentas Vilius Nalivaika apskundė šį sprendimą teismui, kuris jo skundą patenkino.

Pirmadienį turėjusi būti atranka neįvyko, nes V. Nalivaika išsakė nušalinimą J. Zailskienei, kuri sutiko su reikalavimu ir nusišalino. Atranka buvo perkelta į trečiadienį. O jai vadovavo Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius.

Prieš atranką pavyko pakalbinti V. Nalivaiką. Pasak jo, buvo pažeistos Viešojo administravimo įstatymo nuostatos, procedūros. Anot pretendento, gruodžio mėnesį niekas jo į atrankos pokalbius nekvietė, todėl buvo kreiptasi į teismą. Ilgametis Vilniaus savivaldybės administracijos darbuotojas teigė, jog pretenduoja į Prienų seniūnijos seniūno pareigas, nes mato geras veiklos galimybes. Atstumas nuo Vilniaus jo negąsdina, nes turi galimybę apsistoti netoli Birštono. 

Pokalbiai praėjo gan greitai. Rezultatus abu pretendentai sužinos po keleto dienų. Tai patvirtino ir atrankai vadovavęs administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Marcinkevičius. Ir mums beliko palaukti keletą dienų, kad sužinotume, kas vadovaus Prienų seniūnijai.

Taip pat skaitykite