Pagerbti geriausieji 2011 metų sportininkai

Birštono sporto centro treneriai ir gimnazijos kūno kultūros mokytojai iš 18 kandidatų atrinko dešimt 2011 m. geriausių sportininkų. SC direktorius Saulius Smailys, pristatydamas geriausių dešimtuką, pabrėžė, kad 2011 m. kurorto sportininkams buvo derlingi: jie iškovojo ne vieną prizinę vietą įvairaus rango varžybose. Tarp nominantų yra pasaulio, Europos, Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai. Nominuoti buvo 7 sporto šakų atstovai.
Dešimtuke – 3 irkluotojų atstovai, 2 – sportinio ėjimo, 3 – jėgos sporto, 1 – petankės ir 2 – kovos menų.
Nuo šiol kurortas turi ir pasaulio čempioną svarsčių kilnojimo rungtyje. Lietuvos čempionas Sigitas Škirka 2011 m. tapo ir pasaulio čempionu. Antrus metus iš eilės šalies petankės čempione tapo Irma Gedminaitė. Džiugino ir Eugenijus Pyragas, kuris buvo pajėgiausias šalyje dvikovės rungtyje.
Birštono irkluotojai iškovojo nugalėtojų vardus suaugusiųjų (Algirdas Bendoravičius) ir jaunių (Karolis Užkuris, Julius Liesauskas) šalies čempionatuose. Sportinio ėjimo atstovai Karolina Švedaitė ir Paulius Abasevičius tapo Lietuvos čempionais jaunimo ir jaunių grupėse.
Kaip visada tarp apdovanotų buvo ir Vidas Blekaitis, kuris pasaulio rąsto kėlimo čempionate buvo antras, o Lietuvos galiūnų čempionate trečias.
Stabilumu džiugino Kęstutis Radvila, kuris Kyokušin karate Europos jaunimo čempionate buvo antras.