Pagauk lietuvišką žodį!

IMGP5496

kvitrina.com informacija

Valstybinė lietuvių kalbos komisija vykdo Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto kvietimą rengti Lietuvių kalbos dienas Lietuvos įstaigose, visuomeninėse organizacijose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje.

VLKK siūlo 2018 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. surengti renginius (paskaitas, viktorinas, diskusijas ir kt.), skirtus lietuvių kalbai ir jos sklaidai, lietuvių kalbą ir kultūrą puoselėjusioms istorinėms asmenybėms ir panašiai.

Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti jos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Taigi, po tokio kvietimo Birštono viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius pakvietė dalyvauti lietuvių kalbos protmūšyje, pažaisti, padainuoti ir pašėlioti drauge.

Buvo pasiūlyta suburti 4–6 linksmų draugų komandas, kurioms teks dalyvauti vakaronėje „Pagauk lietuvišką žodį!”

Trečiadienio vakaras sulaukė ne tik jaunųjų birštoniškių, tačiau ir svečių dėmesio, tai Birštono merė Nijolė Dirginčienė, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) vadovas, žurnalistas Audrys Antanaitis ir kiti.

Jų viešnagė dar kartą įrodė, jog lietuviškas žodis yra labai svarbus ne tik gyvenantiems Lietuvoje, bet ir tiems, kurie išvykę.

 

 

 

Taip pat skaitykite