Padidėjęs badmintono varžybų Prienuose skaičius dar negarantuoja šios sporto  šakos populiarumo rajone

IMGP4566

Povilas Reibutis

Portalo žiniomis, Prienų rajone šio metu veikia 3 klubai, kurie kultivuoja badmintono sporto šaką. Badmintono grupė funkcionuoja ir Prienų KKSC (treneris Algirdas Kepežinskas).

Balbieriškio badmintono klubas „Svajonė“ (vadovas R. V. Sidaravičius) pirmas ir iki šiol daugiausiai pajėgių badmintonininkų išugdęs klubas. Klubo auklėtinių branduolį sudaro Balbieriškio pagrindinės mokyklos esami ir buvusieji mokiniai. Taip pat klube pradėjo kurtis ir suaugusiųjų bendruomenė. Vyksta nuolatinės treniruotės.

IMGP4618

Buvęs klubo „Svajonė“ narys Dalius Juodsnukis Prienuose subūrė Prienų badmintono klubą, kuris bazuojasi „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Prienų KKSC treneris Algirdas Kepežinskas yra įkūręs Prienų badmintono sporto klubą.

IMGP4629

Klubų daug, bet situacija rajone gan įtempta. Nors pastaruoju metu Prienuose vyksta gan daug badmintono turnyrų, bet juose dažniausiai dalyvauja tik Balbieriškio BK „Svajonė“ jaunieji auklėtiniai. Prienų badmintono klubo steigėjas Dalius Juodsnukis sąmoningai boikotuoja varžybas Prienuose, o Prienų badmintono sporto klubui (A. Kepežinskas) atstovauja tik Augustas Valatka, kuris badmintono pradžiamokslį gavo pas Dalių Juodsnukį.

Deja, dar nepavyko stebėti, kad varžybose dalyvautų Prienų KKSC (treneris A. Kepežinskas) išugdyti badmintonininkai.

Portalo žiniomis, Dalius Juodsnukis organizuoja klubo varžybas įvairaus amžiaus savo auklėtiniams ir dalyvauja varžybose kituose šalies miestuose, tik ne Prienuose (!).

Analizuodami Lietuvos badmintono federacijos pateiktus reitingus matome, jog aukščiausias vietas reitingų lentelėse užima Balbieriškio BK „Svajonė“ narės Gerda Trakymaitė (8), Rasa Radžiūnaitė (14), Neringa Žvirblytė (15). Tarp 50 reitinguojamų moterų yra ir Prienų badmintono klubo narė

Taip pat skaitykite