Padėkos už pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse


Viktoras Arbačiauskas

Visai neseniai Prienus pasiekė žinia, jog Lietuvos mokyklų žaidynėse III grupėje Prienų rajono savivaldybė tapo nugalėtoja, o „Žiburio“ gimnazija pripažinta geriausia tarp III grupės gimnazijų. Išlaužo pagrindinė mokykla kaimo mokyklų progimnazijų ir pagrindinių mokyklų grupėje užėmė trečiąją vietą. „Ąžuolo“ progimnazijos plaukikai lyderiavo savo grupėje, o progimnazija užėmė ketvirtąją vietą. 

Birželio 10 d. į Prienų rajono savivaldybės posėdžių salę buvo pakviesti ir pagerbti rajono mokyklų mokytojai ir Prienų KKSC treneriai, kurie paruošė mokinius.
Po pagerbimo ir bendros nuotraukos susitikimo dalyviai pradėjo diskusiją apie dalyvavimą žaidynėse ir atsirandančias problemas. Buvo iškeltas klausimas dėl maistpinigių mokiniams vykstant į tarpzonines ir finalines varžybas. Meras Alvydas Vaicekauskas patikino, jog ši problema bus išdiskutuota ir priimti vienokie ar kitokie teigiami sprendimai.

Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į prastą mokyklų aktyvumą rajono atrankos pirmenybėse bei mokinių pagerbimo už sportinius pasiekimus aktualiją.
Buvo užduotas klausimas dėl sporto salės „Žiburio“ gimnazijoje bei prašymas atkreipti dėmesį į prastą Išlaužo pagrindinės mokyklos stadiono būklę. 

Tiesa, atsakydamas į klausimą dėl „Žiburio“ sporto salės meras Alvydas Vaicekauskas paminėjo, jog ji bus daugiausiai orientuota į gimnazijos poreikius. Tai labai įdomus posūkis, nes savivaldybės vadovas turbūt pamiršo, jog šalia „Žiburio“ gimnazijos yra progimnazija su 800 mokinių ir nykštukine sporto sale. Keista, jog po dvidešimties metų pamatyta, kad „Žiburio“ gimnazija neturi sporto salės, o dabar dar ir pasisakymai dėl jos.
Neišgirdo nieko paguodžiančio dėl stadiono ir Išlaužo pagrindinės mokyklos mokytojas Rolandas Meškauskas. Pozityvus mero atsakymas buvo nukreiptas į tolimesnius laikus.
Smagu, kad buvo įvertintas mokytojų ir trenerių darbas. Gerai, kad išklausomos problemos. Iš tiesų būtų gerai, kad jos būtų ne tik išklausomos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą