Oro vėsintuvas – mažas pagalbininkas vasaros metu

Vasaros karštis patinka tikrai ne visiems. Žinoma, jeigu turite galimybę visą dieną gulėti paplūdimyje bei mėgautis vandens malonumais – karštis tikrai nėra baisus. Tačiau tiems, kurie būna namuose, kurie serga arba dirba iš namų – tai kelia labai daug problemų.

Karštis neigiamai veikia ne tik žmogaus fizinį kūną, tačiau ir psichologiją. Apie tai šiuo metu kalbama labai daug. Net medikai akcentuoja, kad oro vėsintuvas arba kondicionierius yra būtini. Svarbiausia rasti jiems tinkamą vietą namuose ir tuo pačiu pasirūpinti, kad veikimo metu nebūtų nustatyta labai žema temperatūra.

Vėsintuvas ar kondicionierius?
Nusprendus įsigyti įrangą, kuri padėtų vasaros kaitras išgyventi kur kas paprasčiau – pirmiausia turėtumėte susipažinti su opcijomis, kurios yra rinkoje.
Štai oro vėsintuvas labai mėgstamas dėl to, kad jis yra mažesnių matmenų, veikia tyliai, kainuoja pigiai. Papildomas privalumas, kad jis šiek tiek drėkina patalpas. Kadangi vasaros metu dažniausiai sausumas patalpose yra mažesnis nei 40 procentų – papildoma drėkinimo sistema dažniausiai būtina. Patogu, kad galima įsigyti įrangą, kuri vienu metu atlieka kelias funkcijas.
Oro kondicionieriai kainuoja kiek brangiau. Tačiau jie yra galingesni, tad geriau aptarnauja dideles patalpas. Kai norisi sistemos, kuri ne sezono metu galėtų būti išnešama – geriausia yra rinktis mobilius. Jie lygiai tokie patys našūs kaip ir montuojami, tačiau lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.
Sunku atsakyti, kuri opcija geriausiai tinka Jūsų atveju. Galite tartis su specialistais, kurie atsakys į klausimus bei pateiks rekomendacijas.

Ne tik vėsina, tačiau ir drėkina orą
Oro vėsintuvų galimybės yra kur kas platesnės nei atrodo. Jie ne tik vėsina orą, tad gali padėti žmogui jaustis kur kas geriau, tačiau taip pat ir šiek tiek drėkina patalpas. Viena įranga atlieka daugiau funkcijų, kurios reikalingos žmogaus sveikatai bei savijautai. Svarbiausia rinktis galingesnius, kad esant poreikiui galima būtų perkėlus iš kitą patalpą taip pat išnaudoti jų galimybes. Juk tai yra mobili įranga.

Kaip rasti tinkamą vėsintuvą?
Kadangi šiuo metu oro vėsintuvų pasiūla rinkoje yra labai plati – tikrai neturėtų būti sunku rasti tokį, kuris jums labiausiai tinka. Pirmiausia verta kuo daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios dažniausiai didina įrangos kainą, tačiau gerina patirtis ir tuo pačiu mažina išlaikymo kaštus. Brangesni yra A kartos vėsintuvai, kurie reikalauja kur kas mažiau energijos veikimo metu. Tuomet bus galima džiaugtis ne tik ne tik mažomis elektros sąskaitomis, tačiau ir ekologija.
Kadangi daugeliui žmonių gamta ir jos puoselėjimas tampa prioritetu – siūlome ir jums rinktis tvarias įrangas. Taip pat vėsinti namus su įranga, o ne praviru langu, kadangi efektas bus priešingas.

Karščio pavojus žmogaus sveikatai
Net neverta sakyti, kad karščio pavojaus žmogaus sveikatai yra labai didelis. Dažniausiai apie jį kalba medikai, kurie akcentuoja, kad karštomis dienomis priimamuosiuose tenka kovoti ne tik dėl žmogaus sveikatos, tačiau ir gyvybės. Labiausiai saugotis turėtų tie, kurie yra vyresnio amžiaus, taip pat tie, kurie turi širdies bei kraujotakos problemų. Deja, tai yra gana jautri žmonių grupė, kuri itin dažnai kenčia nuo kaitros sukeliamų pavojų sveikatai.
Leiskite sau kur kas paprasčiau išgyventi vasaros kaitras. Ne tik dėl komforto, tačiau pirmiausia – dėl sveikatos. Tai yra pats didžiausias mūsų turtas. Gyventi reikia taip, kad sveikata visada būtų gera. Tai yra įmanoma. Vienas komponentų – tinkamas mikroklimatas patalpose visus metus.

Taip pat skaitykite