„Optika“ Birštone – ne tik vieta pirkti, bet ir pasirūpinti savo sveikata

IMG_3595

Vilija Čiapaitė

Šiuo metu daug žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus, nešioja akinius. Ir, deja, nešiojantieji akinius jaunėja.

Jau seniai turime plataus akinių rėmelių ir lęšių pasirinkimo galimybes.

Nuolat tobulėjant technologijoms atsiranda galimybes įsigyti akinius ne tik skaitymui, tačiau ir darbui su kompiuteriu, nuo saulės ir kt.

Turime pripažinti, jog norisi ne tik kokybiškų ir poreikius atitinkančių lęšių, bet kartu ir madingų, gražių rėmelių.

Birštone jau aštuonerius metus dirbanti „Optika“ koja kojon žengia su mada ir kokybe. Čia siūlomas didelis pasirinkimas kokybiškų rėmelių ir kontaktinių lęšių. Akinius jums pritaikys profesionalūs specialistai.

Beje, įstaiga pakeitė savo buvimo vietą. Dabar ji prisišliejusi prie Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro (Jaunimo g. 8). Iš pradžių kai kam atrodė keista, tačiau dabar net smagu, kad gali vienu šūviu nušauti du zuikius: apsilankyti pas šeimos gydytoją ir čia pat užsukti pasitikrinti regą.

„Optika“ – ne tik vieta pirkti, bet ir pasirūpinti savo sveikata

Ne vienerius metus tikrindami regą gydytojai pastebi ir rimtesnes problemas. Todėl Birštono „Optikoje“ pradės konsultuoti gydytoja oftalmologė Gabrielė Vyčienė. Pasak įstaigos vadovo Gintaro Krikščiūno, specialistė konsultuos kataraktos klausimais.

Kodėl „Birštono Optika“?

Prieš septynerius metus netikėtai atrasta „Birštono Optika“ nulėmė, kad iki šiol ten lankausi pas specialistus, tikrinuosi regą, įsigyju akinius su madingais rėmeliais bei kokybiškais lęšiais.

Pamenu, kai pablogėjo regėjimas, kreipiausi į specialistę. Ji nustatė, kad man reikia akinių ne tik darbui, bet ir kasdieniniam naudojimui. Ilgai teko rinktis rėmelius, bet patarimai buvo tikrai geri. Rėmelius man parinko, kad būtų ne tik patogūs, bet ir stilingi. Aišku, kaina buvo nelabai maža, bet dabar nesigailiu, nes greitu laiku suvokiau, kad nesam tokie turtingi, kad rėmelius ir lęšius keistume dažnai. Dabar drąsiai galiu pasakyti, jog kokybė atitiko kainą! Beje, ten pat įsigijau ir akinius nuo saulės.

IMG_3612

Kaip pasirinkti saulės akinius

Saulės akiniai yra vienas iš aksesuarų, padedančių paįvairinti stilių ir atrodyti madingai. Vis tik vertėtų nepamiršti, jog svarbiausia akinių nuo saulės funkcija – neleisti saulės šviesai pakenkti akims. „Birštono Optikoje“ visi saulės akiniai turi UV spindulius sulaikantį filtrą.

Įstaigos vadovas Gintas puikiai žino mados tendencijas ir dėl to prekyboje gali atrasti kokybiškų ir madingų akinių nuo saulės. Dabar čia gali atrasti ir firmos INVU saulės akinių, kurie yra puikus aksesuaras stilingoms, drąsioms ir save mylinčioms moterims. Šiek tiek pasidomėjau apie šios firmos produkciją…

INVU akiniai nuo saulės – puikus aksesuaras žengiančioms su mada moterims!

Tai šveicariškos kokybės akiniai, kuriems pritaikyti nauji poliarizuoti lęšiai. Beje, jie atsparūs įbrėžimams ir… nedidelės kainos. Saulės akiniai užtikrina 100 % apsaugą nuo UV spindulių.

Perkant jie komplektuojami su firminiu dėklu ir mikropluošto šluoste. Ir dar, šio sezono firmos INVU veidas – Karina Krysko!

Taigi, reikia žinoti, jog saulės akiniai – daugiau nei stiliaus detalė. Juk vasara beldžiasi į duris ir pats laikas įsigyti gražius, apsaugančius nuo UV spindulių firminius šveicariškos kokybės akinius.

Ir dar. Jei jums reikalingas specialistas, visada galima užsiregistruoti telefonu +370 612 63856 ir susitarti dėl laiko. O dabar „Birštono Optikoje“ dirbanti Palmira kiekvieną pasitiks su šypsena bei patars, padės, atsakys į jums rūpimus klausimus.

Taip pat skaitykite