„Olimpui“ išsaugoti pergalingą rezultatą padėjo ir varžovai

Vasario 22 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai žaidė KKL „C“ lygos rungtynes su SK „Mattas“ komanda ir antrojoje mačo pusėje vėl vos neprisižaidė. Jei varžovai nebūtų likę trise, nežinia, kaip rungtynės būtų pasibaigę. Kurorto krepšininkai pirmajame kėlinyje aiškiai neįvertino priešininkų ir buvo nubausti (18:21). Tiesa, antrajame kėlinyje Birštono komandos puolimas atsigavo ir įvyko persilaužimas – buvo perimta iniciatyva ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 10 taškų skirtumu (48:38).
Trečiojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 16 taškų (57:41). Tolimesni įvykiai „Olimpo“ sirgaliams nelabai buvo džiugūs. Varžovai, nors ir žaidė be keitimų, pradėjo mažinti skirtumą, ir po trijų kėlinių Birštono komandos pranašumas tebuvo 4 taškai (63:59).

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje SK „Mattas“ vyrukai rezultatą išlygino, bet jiems tai brangiai kainavo – du žaidėjai turėjo palikti aikštelę už penkias pražangas. Aikštelės šeimininkai pasinaudojo tuo, kad varžovai liko trise ir išplėšė pergalę 5 taškų skirtumu (86:81).
Po rungtynių „Olimpo“ treneris V. Kapačinskas sakė, jog bandymai nuvarginti priešininkus vos nepasibaigė tragiškai. Pasak trenerio, varžovai, likę trise, buvo smarkiai „užsivedę“, bet birštoniečiai sugebėjo nusiraminti ir laimėti rungtynes.

Birštono „Olimpo“ gretose Mindaugas Knyšius pelnė 24 taškus, Eigirdas Keblikas – 18 (8 rezultatyvūs  perdavimai), Mantas Seilius – 15, Justinas Tamošiūnas – 12, Kęstutis Juškevičius – 10 (12 atkovotų kamuolių).