Olimpinių vilčių čempionate – Ievos Kreivėnaitės ir Ievos Sadauskaitės sėkmingi pasirodymai

Lapkričio 17 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių rajonų komandų čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Prienų KKSC lengvaatlečiai (trenerė Kristina Kuzmickienė).

60 m bėgime aukštą 6-ąją vietą bendroje įskaitoje užėmė Ieva Sadauskaitė. Šioje distancijoje Prienų KKSC atstovavo 3 bėgikės: Ieva Jasukaitytė, Miglė Bartusevičiūtė ir, jau minėta, Ieva Sadauskaitė. Savo grupėse merginos užėmė 1-ąją (Ieva Sadauskaitė), 2-ąją (Ieva Jasukaitytė), 4-ąją (Miglė Bartusevičiūtė) vietas. Bendroje įskaitoje Ieva Jasukaitytė buvo 17-ta, o Miglė Bartusevičiūtė – 20-ta.

1000 m sportinio ėjimo rungtyje Ieva Kreivėnaitė užėmė 2-ąją vietą, o Kamilė Barščevičiūtė – 7-ąją.

Šokio į tolį rungtyje Viltė Bagušinskaitė užėmė 18-ąją vietą tarp 33 dalyvių. Rutulio stūmimo rungtyje Pijus Matulevičius buvo 12-tas. Dalyvavo 17 dalyvių.

Birštono SC atstovas Dovydas Januškevičius  2000 m sportinio ėjimo rungtyje užėmė 4-ąją vietą.