„Olimpinės kartos“ ambasadorių mokymuose dalyvavo du žiburiečiai

Kol visi džiaugėsi rudens atostogomis, du Prienų „Žiburio“ antrokai – Dominykas Skaudžius ir Povilas Juškevičius – buvo išvykę į „Olimpinės kartos“ ambasadorių mokymus, kurie vyko Trakuose. Gimnazistai dalinasi savo įspūdžiais.

Mokymai vyko penkias dienas (spalio 27–31 dienomis) „Trasalio“ viešbutyje. Į šiuos mokymus susirinko keturiolika 15–17 metų mokinių ir dešimt mokytojų. Būsimiems ambasadoriams talkino profesionalūs lektoriai Donatas Petkauskas ir Nerijus Miginis. Anot Dominyko, per tas kelias dienas jie nuveikė ir išmoko tikrai daug: pirmiausia diskutavo apie olimpines vertybes, projektų vykdymą ir valdymą, lyderystę. Gimnazistai mokėsi pažinti save. Nestigo ir įvairių užsiėmimų – vyko paskaitos, šokiai ir kitokios veiklos. Laisvalaikiu buvo galima apsilankyti ir pasinaudoti nemokamomis SPA paslaugomis, buvo suteikta galimybė išsipirkti biliardo stalą ar boulingo takelį.

Dominykas paklaustas, kas jam labiausiai patiko, neišskyrė nei vieno dalyko: jam viskas patiko, o Povilas džiaugėsi galimybe daug bendrauti, puikiu kolektyvu, lektoriais, neformaliomis paskaitomis, laiko paskirstymu, maistu.

Atostogų laiką mokymams paskyrę „Olimpinės kartos“ ambasadoriai į gimnaziją parsivežė veiksmų planą, kuris padės spręsti problemas mokykloje ir didinti bendramokslių fizinį aktyvumą. Mokymų dalyviai susidraugavo ir toliau palaikys ryšį socialinio tinklo „Facebook“ grupėje.

Gimnazistai ragina ir kitus dalyvauti tokio masto renginyje, nes, anot Dominyko, tai galimybė sužinoti labai daug naujų dalykų – informacija ateityje tikrai bus naudinga, o užmegztos pažintys įstrigs ilgam. Be to, Povilas paminėjo, kad verta dalyvauti dar ir todėl, kad gali išbandyti savo jėgas dirbdamas komandoje, įgauni pasitikėjimo savimi, sustiprėja motyvacija padaryti kažką gero dėl savo mokyklos.

Martyna Bendinskaitė

Taip pat skaitykite