„Olimpas“ siautėjo namuose ir išsivežė pergalę iš Kauno

Birštono „Olimpo“ krepšininkai KKL „C“ lygos čempionate po kluptelėjimo rungtynėse su „Grizliais“ tvirtai atsistojo ant pergalių bėgių.

Gruodžio 7 d. kurorto krepšininkai rungtynes su „New Team“ komanda pradėjo totaliniu  siautėjimu ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 26 taškų persvarą (42:16). Parblokšti varžovai taip ir neatsigavo, nors kituose kėliniuose jau vyko gan apylygė kova. Tiesa, aikštelės šeimininkai po kiekvieno kėlinio vis didino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo 42 taškų skirtumu (109:67).

„Olimpo“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Osvaldas Brazdžionis, kuris pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 16 taškų pridėjo Mangirdas Knyšius, 15 – jo brolis Mindaugas.

Gruodžio 11 d.  Birštono krepšininkai Kaune iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Šį kartą  buvo įveikta „Kauno“ ekipa (65:53).

Ir šiose rungtynėse „Olimpo“ krepšininkai sėkmingai sužaidė mačo pradžią ir po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (23:10). „Kauno“ komanda nesiruošė stebėti, kaip svečiai tolsta, ir antrajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 7 taškų (31:24). Tiesa, po didžiosios pertraukos sėkmės banga vėl buvo „Olimpo“ krepšininkų pusėje ir po trijų kėlinių kurorto komandos persvara padidėjo iki 22 taškų (53:31). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai nutarė parodyti, ką sugeba, ir laimėjo kėlinį 10 taškų skirtumu, bet tik sumažino „Olimpo“ pranašumą iki 12 taškų (65:53).

Ir vėl komandą į pergalę vedė Osvaldas Brazdžionis. Jo sąskaitoje 23 taškai. Jam neblogai talkino ir kiti komandos žaidėjai. Artiomas Marchockis pelnė 13 taškų, Mangirdas Knyšius – 11, Mindaugas Knyšius -10.