„Olimpas“ pralaimėjo pogrupio vidutiniokams, bet įveikė vieną iš lyderių

IMGP9045Šią savaitę Birštono „Olimpo“ krepšininkai KKL „C“ lygos turnyre sužaidė dvejas rungtynes.

Vasario 27 d. „Olimpo“ krepšininkai išvykos rungtynėse nesugebėjo rimčiau pasipriešinti turnyrinės lentelės kaimynei „Krepsininkas.net“ komandai (60:43). Jau pirmajame kėlinyje Birštono vaikinai buvo pasiųsti į nokdauną (24:8). Antrajame ir trečiajame kėliniuose „Olimpas“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir prieš lemiamą kėlinį sumažino atsilikimą iki 10 taškų (43:33). Bet ketvirtajame ketvirtyje aikštelėje vėl dominavo aikštelės šeimininkai, kurie ir laimėjo rungtynes 17 taškų skirtumu (60:43).

Artiomas Marchockis pelnė 16 taškų, Mindaugas Knyšius – 9, Dovydas Drazdauskas – 6 (11 atkovotų kamuolių).

Kovo 1 d. jau savo aikštelėje Birštono krepšininkai žaidė su viena iš pogrupio lyderių „Forto Amicus“ komanda. Deja, bet namų sienos didžiąją rungtynių dalį nelabai talkino.

„Olimpo“ vaikinai pirmajame kėlinyje turėjo 4 taškų deficitą, po dviejų – skirtumas padidėjo iki 9, o po trijų – iki 11 taškų (50:61). Ir tik ketvirtajame kėlinyje situacija pradėjo keistis „Olimpo“ naudai. Aikštelės šeimininkai padidino tempą, pradėjo agresyviai gintis ir labai greitai panaikino taškų deficitą. Tiesa, patys varžovai palengvino aikštelės šeimininkams pergalės siekimą, nes liko keturiese. „Olimpas“ išnaudojo susiklosčiusią situaciją ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (79:68).

Didžiąją dalį taškų Birštono komandai pelnė trys žaidėjai: Justinas Tamošiūnas (29 taškai, 12 atkovotų kamuolių), Mindaugas Knyšius (27, 11) ir Artiomas Marchockis (12, 12).