Nusikalstamų veikų mažėja, bet metai buvo sunkūs

Pasak Birštono policijos komisariato laikinojo viršininko Rolando Stikliaus, 2011 m. buvo pakankamai sunkūs, nes visi laukė permainų, komisariatas gyveno be vadovo, o tai tikrai įtakojo bendrą nuotaiką ir galbūt rezultatus.
Tiesa, Birštono PK veikla 2011 m. tikrai yra vertinama teigiamai, o statistiniai duomenys rodo, kad komisariatas išlieka geriausiu Kauno apskrityje. Praeitais metais buvo išaiškinta daugiau negu 63 proc. nusikalstamų veikų.
Pasak R. Stikliaus, kaip ir kiekviename darbe, policijos veikloje nustatomi prioritetai.  Birštone daug dėmesio skiriama kovai su nelegaliu įsigijimu bei prekyba akcizinėmis prekėmis, alkoholio gamyba ir platinimu.
Kolektyvas dirba darniai. Visgi nepilnamečių reikalų inspektoriaus nebuvimas turėjo įtakos darbų organizavimui šioje srityje. Tikimasi, jog šiais metais reikalai pagerės, nes bus priimtas darbuotojas.
Anot R. Stikliaus, 2011 m. kurorte buvo užfiksuota 30 proc. mažiau nusikalstamų veikų ir šis skaičius tikrai džiugina. Bendradarbiaujant su savivaldybės administracija buvo pasiekta ir geresnių rodiklių užtikrinant viešąją tvarką ir saugumą.
2012 m., pasak laikinojo komisariato vadovo, prasideda nuo reorganizacijo. Nuo sausio 10 d. Birštone po darbo valandų ir poilsio dienomis komisariate nebus priimami interesantai, nes naikinama budėtojų dalis. Darbo valandomis komisariatas dirbs kaip įprasta. Apie nelaimes ar vykdomus nusikaltimus bus galima pranešti bendru pagalbos telefonu 112.  Pasak R. Stikliaus, ieškoma galimybių, kad prie įėjimo į komisariatą atsirastų taksofonas, kuriuo galima būtų paskambinti į bendrąjį pagalbos numerį 112.
Budėtojų dalies nebus, tačiau patrulių ekipažas budės visą parą ir skambučiai iš bendrojo pagalbos numerio bus nukreipiami per Kauno APK tiesiai patruliams.

Taip pat skaitykite