Nuo gegužės mėnesio Kauną ir Birštoną sujungs vandens tiltas

rsz_kruizas_i_birstona

Gegužės 20 d. startuosiantis ilgiausias reguliarus maršrutas laivu Lietuvoje iš Kauno į Birštoną pasitiks jau penktąjį sezoną.
2014 m. startavusi iniciatyva išaugo į reguliarias išvykas Kauno mariomis iš Kauno į Birštoną. Pirmaisiais metais surengtos trys išvykos, šį sezoną visos dienos kelionių laivu su ekskursine programa bus surengta septyniolika.
Skaičiuojama, kad per ketverius veiklos metus Birštoną laivu iš Kauno pasiekė daugiau kaip apie 12.000 keleivių.

Birstonas nemuno vingis

Apsilankyti Birštone vilioja ne tik kelionė laivu, tačiau taip pat galimybė atgauti fizines ir dvasines jėgas, visiškai nemokamai, pasinaudojant Birštono svetingumu. Kelionė laivu iš Kauno į Birštoną trunka keturias valandas, tačiau keleiviams jos neprailgsta, o dažnam keleiviui plaukti norėtųsi ir ilgiau. Plaukiant Kauno mariomis iki Birštono atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, išvykos metu keleivius lydi gido vedama ekskursinė programa.

Birstonas
Kruizo keleiviams atvykus į Birštoną organizuojama ekskursija po kurortą, trunkanti kiek ilgiau nei vieną valandą, o vėliau skiriama laisvo laiko kiekvienam atrasti savąjį Birštoną.
Daugelis miesto svečių, taip pat ir kruizo keleivių užsuka į Birštono centriniame parke įrengtą originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštą, kurio sienomis tekantis mineralinis vanduo, veikiamas saulės ir vėjo, garuoja savaime ir pačiame bokšte bei 50–80 metrų spinduliu aplink jį leidžia kvėpuoti mineralais sodrintu oru.

Birstono gamta
Kruizo keleiviams taip pat užtenka laiko kurorte surengti iškylą, pasivažinėti dviračiais, išmėginti biuvetės mineralinį vandenį, trykštantį iš žemės gelmių

Kasmet organizuojami plaukimai į Birštoną pritraukia vis daugiau keleivių iš kitų Lietuvos miestų, praėjusiais metais ypač padaugėjo iš Vilniaus atvykstančių keliautojų, ieškančių vandens pramogų bei galimybių susipažinti su Kauno regionu bei Birštono kurortu. Keliones taip pat iš anksto planuoja draugų grupelės, iš užsienio pailsėti parvykstantys tautiečiai, mažesnių Lietuvos miestelių bendruomenės.

Birstono pakrante

Pirmasis šio sezono kruizas į Birštoną gegužės 20 d. keleiviams bus išskirtinis – kartu su laivo įgula mažųjų keleivių pramogomis rūpinsis animatorių komanda, vėliau taip pat numatomos teminės išvykos laivu į Birštoną – tai muzikinis kruizas, kurio metu keleiviai laive galės pasiklausyti gyvos muzikos programos, numatomas bei Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pažymintis kruizas į Birštoną.

Birštonas, kuris pripažintas sparčiausiai augančiu kurortu Lietuvoje, per pastaruosius metus sulaukė daugiau kaip 55 proc. daugiau lankytojų negu 2016 m. Tokiam Birštono populiarumui didelę taką turėjo pastaruoju metu išsiplėtusi paslaugų infrastruktūra – išpuoselėtos žaliosios erdvės, naujai įsikūrę restoranai, sanatorijos bei apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugų tiekėjai.

 

Informacija

Kelionių datos: gegužės 20 d., birželio 3, 10, 17, 24 d., liepos 1, 6, 8, 15, 22, 29 d., rugpjūčio 5, 12, 19, 26 d, rugsėjo 2 d.

Kelionės kaina: 17 EUR suaugusiems, 15 EUR vaikams (5-10 m.) bei senjorams.

Bilietai parduodami internetu: www.nemunoturas.lt,
informacija el. paštu info@nemunoturas.lt, tel. 8 610 91039

Bendra kelionės trukmė – 9 val. Iš jų 4 val. vykstama laivu, 4 val. praleidžiamos Birštone, 1 val. trunka kelionė autobusu.

Taip pat skaitykite