Norinčiųjų patekti į Tarybą daug, bet dokumentus apygardos rinkimų komisijai atiduoti skuba ne visi

IMAG1096-700x602

Gruodžio 31 d., pagal Prienų rajono savivaldybės apygardos rinkimų komisijos pateiktą informaciją, dokumentus dėl dalyvavimo savivaldos rinkimuose atidavė penkios partijos („Tvarka ir teisingumas“, „Darbo“, „Drąsos kelias“, Lietuvos žaliųjų partija ir TS-LKD) bei visuomeniniai rinkimų komitetai „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ ir „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sąžinę“.

Primename, jog apie savo dalyvavimą rinkimuose informaciją buvo pateikę 9 partijos ir 2 visuomeniniai rinkimų komitetai (LSDP, TS-LKD, Liberalų sąjūdis, LLS (liberalai), Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos žaliųjų , Darbo , „Drąsos kelias“ partijos, „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ ir visuomeninis rinkimų komitetas „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sąžinę“).

Pasak Prienų rajono savivaldybės apygardos rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojos Vaidos Simonaitytės, Lietuvos žaliųjų partijos atstovai ir visuomeninio rinkimų komiteto „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ atstovai (2014-12-12). Iki gruodžio 31 dienos tai suskubo padaryti ir 7-asis rinkimų kompanijos dalyvis – Darbo partija.

Darbiečius imti valdžią ves, kaip jau buvo anksčiau pranešta, Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė, kuri kovos ir dėl mero posto. Darbo partijos sąrašo pirmajame penketuke V. Martinaičio, A. Banionio, G. Bendinskienės ir G. Sodaičio pavardės. Iš viso rinkiminiame darbiečių sąraše yra 29 kandidatai.

Neskuba pristatyti savo rinkiminio sąrašo visuomenei socialdemokratai, liberalsąjūdiečiai, liberalai ir valstiečiai.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite