Nesėkmių ruožo išvengti nepavyko ir rungtynėse su „Biržais“

IMGP6035

Gruodžio 17 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė namų rungtynes su „Biržų“ komanda. Prienų sirgaliai tikėjosi, jog komanda nutrauks pralaimėjimų seriją. Deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sugebėjo išsilaikyti rungtynėse tik iki antrojo kėlinio pradžios, kai po Arno Tilindės dvitaškio pirmavo 24:23. Vėliau jų žaidimas išsiderino ir svečiai iš Biržų perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po dviejų kėlinių „Labas GAS-KKSC“ taškų deficitas padidėjo iki 11 taškų (33:44).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (40:45) ir atrodė, jog gali grįžti į žaidimą. Deja, svečiai spurtavo 20:4 ir įgijo 21 taško persvarą (44:65). Po trijų  kėlinių komandas skyrė 19 taškų (48:67). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda atsilikinėjo 23 taškais (62:85), o rungtynes pralaimėjo rezultatu 72:89 ( 18:21, 15:23, 15:23, 24:22).

Prienų komandoje taškus pelnė 10 žaidėjų, o rezultatyviausias buvo Ernestas Mankauskas (20 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai). Arnas Tilindė ir Osvaldas Mačernis pelnė po 9 taškus.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (27/40).