Nenaikinti Ašmintos seniūnijos prašo 437 jos gyventojai. Ar bus atsižvelgta į jų nuomonę?

3-8

Jonas Kavaliauskas

kvitrina.com

 

Kovo 8 d. Prienų rajono Savivaldybės taryba tvirtins apklausos dėl seniūnijų ribų keitimo rezultatus.

Pagal savivaldybės pateiktą informaciją, 366 iš 429 apklausoje dalyvavusių Ašmintos seniūnijos gyventojų pasisakė už tai, kad jų gyvenamosios teritorijos pereitų Prienų  (Tiesa, susitikimuose su gyventojais, anot jų,  buvo minima Prienų kaimiškoji seniūnija) ir Pakuonio seniūnijoms.  Savivaldybės atstovai teigia, jog  tokios sąvokos, kaip kaimiškoji, Prienų seniūnijos pavadinime nėra ir ne bus.

asminta_apklausa--536x509

Apie tai Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pranešė gyventojams Ašmintos seniūnijos ataskaitiniame susirinkime ir teigė, jog tokie apklausos rezultatai pagrindė valdančiosios koalicijos priimtus politinius sprendimus.

Tiesa, vasario 28 d. savivaldybės vadovas gavo 437 Ašmintos seniūnijos gyventojų prašymą nenaikinti seniūnijos. Toks gyventojų pasipriešinimas valdžios planams rodo, kad jiems ne viskas aišku šiame procese. Gyventojai suformulavo 10 klausimų, į kuriuos prašo aiškių atsakymų.

Reikia tikėtis, kad Taryboje prieš balsavimą į gyventojų klausimus bus atsakyta.

Taip pat skaitykite

22 komentarai

 1. onute to pandai

  jagu tuoke protinga, tai pirmeusia savo vardo ir pavardes galetumei neslepti. o mokyt kitiuos tai kiekviena davatka pasislepus po dievo skraiste seis laikais sugeba. Sake meras, kad siemet kelius tvarkys, prmeuse zemetvarka turi savo darbu padariti. cia visos bedos iseina is zemetvarkos. kol jie nieko nedirba, nemozna daryti kitu darbu, nei keliu, nei melerasijos, nei namu statyti ar parduoti. Musu MERAS geras.

  1. Panda

   Onute, nesinervuokit 🙂 Kokia žemėtvarka? Su žemėtvarka keliai neturi nieko bendro – kelias yra kelias, čia jau savivaldybės problema, jeigu nėra parengti kelio sklypo įteisinimo dokumentai. Nu PAŽADĖJO vieną kelią tvarkyti, pagyvensim – pamatysim kaip ir kada tai bus. Nu taip, F. Martišiaus gatvę Prienuose ir vienintelę sankryžą su šviesoforu tai jau tikrai laikas sutvarkyt 🙂 Su melioracija žemėtvarka neturi nieko bendro, čia jau savivaldybė atsakinga. Namų pardavimo čia nepainiokit, čia jau jūsų asmeninės problemos.

 2. ONUTE

  musu brungioj tevinej Liatuvoj viskas gerai, neiskokim kirmeliu, dzeukimes laisve nepreklausomybe ir dievas pades.

 3. Panda

  Būtent, prie Prienų miesto. Tai gal verta tuos kelis kaimus tiesiog prijungti prie Prienų miesto nenaikinant visos Ašmintos seniūnijos. O pateikti prašymą gauti kokią nors paslaugą iš seniūnijos ir nunešti kitu adresu nei kad į Ašmintos seniūniją – labai jau menkai sumažins biurokratiją, praktiškai niekaip. Va, kad el. būdu būtų galima pateikti prašymą ir gauti kokią nors pažymą – čia kur kas naudingiau būtų 🙂 Sveikinsim, jeigu Prienų ir kokioje Pakuonio seniūnijose nepadaugės etatų, nes gyventojų skaičius tai padidės su visomis jų problemomis. O kada ir kaip spręs esmines problemas – vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, kelių tvarkymo, susisiekimo?