„Nemunui“ – čempionato nugalėtojų apdovanojimai

DSC_1465
kvitrina.com

Spalio 1 d. Prienų futbolo stadione Prienų-Birštono „Nemunas“ futbolininkai sužaidė paskutines KAFF III futbolo lygos rungtynes. Nieko nelemiantis mačas pasibaigė be įvarčių ir „Nemuno“ futbolininkams buvo įteikta čempionato nugalėtojų taurė bei aukso medaliai.

Komandos strategas Kęstutis Deltuva po pergalės prieš „Kazlų Rūdos“ futbolininkus teigė, jog dar prieš čempionatą buvo iškeltas tikslas laimėti lygą. Komanda komplektuota dviem etapais – prieš čempionatą ir prieš antrąjį ratą. Solidi sudėtis leido čempionate iškovoti 10 pergalių, du kartus buvo sužaista lygiosiomis ir išvengta  pralaimėjimų. „Nemunas“ įgijo teisę žaisti LFF II lygoje, bet privaloma licencija ir turėti komandas vaikų ir jaunimo amžiaus grupėse, kurie dalyvauja šalies čempionatuose.

DSC_1464

Į klausimą apie planus dėl LFF II lygos, K. Deltuva atsakė, jog sprendimai priklauso ne tik nuo klubo, bet ir nuo partnerių bei futbolo vystymosi strategijos Prienų rajono savivaldybėje.

Pasak komandos stratego, įvairaus amžiaus futbolo čempionatuose negali dalyvauti biudžetinių įstaigų komandos, todėl pagal II lygos reikalavimus reikalingi pokyčiai rajono futbolo sistemoje. Ką nuspręs rajono vadovai, toks ir bus likimas dėl dalyvavimo II lygoje. Tiesa, tai reiškia ir didesnį biudžetą, kurį būtina suformuoti dar šiais metais.

„Nemuno“ komandos apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, KAFF vadovai.

Dar viena rajonui atstovaujanti komanda Veiverių „Pozityvūs“ turi visus šansus iškovoti KAFF III lygos bronzos apdovanojimus. Sekmadienį (spalio 2 d.) jie susitiks su Kėdainių „Nevėžis B“ futbolininkais. „Pozityvūs“ komandai svarbiausiai nepralaimėti rungtynių ir tada trečioji vieta bus jų.

R. Zailsko nuotraukos

Taip pat skaitykite