„Nemunas“ vėl paliko „Tauro“ vartus „sausus“, pats praleisdamas 3 įvarčius

IMGP8541

Rugpjūčio 8 d. Prienų-Birštono „Nemunas“ Prienuose priėmė KAFF III lygos pirmenybių lyderį Tauragės „Taurą“. Primename, jog pirmajame ture „Tauras“ įveikė „Nemuną“ rezultatu 4:0.

Šios dienos rungtynėse aikštelės šeimininkai stengėsi kontroliuoti žaidimą, bet jiems tai daryti pavykdavo tik retais atvejais.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje po klaidos gynyboje į „Nemuno“ vartus krito pirmasis įvartis (0:1). Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, nors abi komandos turėjo keletą progų nuginkluoti varžovų vartininką. Pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė minimalia svečių persvara (0:1).

Antrojo pradžioje „Nemuno“ futbolininkai neišnaudojo realios progos išlyginti rezultatą ir iš karto buvo nubausti (0:2). Kėliniui įpusėjus Tadas Simonaitis, aikštelės viduryje stabdydamas varžovų žaidėją, gavo antrą geltoną kortelę, kuri iš karto virto raudona, ir turėjo palikti aikštelę. Likę dešimtyje aikštelės šeimininkai dar bandė atakuoti, bet praleido trečią įvartį (0:3).

IMGP8493

Deja, bet ir šiose rungtynėse „Nemuno“ komanda žaidė praktiškai be pasikeitimų. Aikštelės centre nebuvo dviejų pagrindinių žaidėjų ir komandinis žaidimas nelabai sekėsi. Komandos žaidėjai noro kovoti turėjo, bet trūko sėkmingų sprendimų, ypač baigiant atakas.