„Nemunas“ savo aikštėje turėjo pripažinti svečių iš Kazlų Rūdos pranašumą

IMGP3532

Sekmadienį „Nemuno“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos rungtynes su „Kazlų Rūdos-Švyturio“ komanda. Šeimininkai išėjo į aikštę su dideliu noru pasiekti pergalę. Deja, pirmojo kėlinio pradžioje į „Nemuno“ vartus netikėtai krito įvartis. Komandos vartininkas Vaidas Celiešius suklydo ir kamuolys nuo jo rankų įriedėjo į vartus (0:1).

IMGP3571

Tiesa, aikštės šeimininkai Aivaro Zagursko pastangomis sugebėjo rezultatą išlyginti (1:1). Įmuštas įvartis pridėjo pasitikėjimo ir „Nemuno“ komanda sukūrė keletą pavojingų progų. Deja, realizuoti jų nepavyko.

IMGP3911

Antrajame kėlinyje svečiai gražiu smūgiu pelnė antrąjį įvartį (1:2). Visi Prienų-Birštono komandos bandymai išlyginti rezultatą liko bevaisiai.

Antrajame kėlinyje buvo prarasta kamuolio kontrolė aikštės viduryje ir tai iš dalies lėmė pralaimėjimą. „Nemuno“ komanda vėl turėjo nedaug žaidėjų pasikeitimams ir vėl antrojo kėlinio antroje pusėje turėjo verstis dešimtyje.