Į teisėtvarkos akiratį patekusi Birštono vienkiemyje registruota įmonė neigia jai mestus kaltinimus

 

1292586168aldytasviiukas

kvitrina.com

Nuo šios savaitės pradžios, pagal policijos išplatintą pranešimą, buvo „suduotas rimtas smūgis šešėliniam prekybos mėsa verslui“. Pirmadienį ir antradienį buvo atliktos 237  kratos. Pagal pateiktą informaciją, šešėlinė schema buvo stebima pakankamai ilgai ir šią savaitę suduotas smūgis – kratose dalyvavo 350 policijos ir mokesčių administratoriaus pareigūnų.

Deja, bet į teisėtvarkos akiratį pateko ir legaliai veikianti įmonė, kuri yra registruota Birštono vienkiemyje. Ji prekiauja šalies turguose bei turi parduotuves Prienuose ir Alytuje.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, per kratas Birštono vienkiemio įmonės mėsos perdirbimo patalpose buvo išimta produkcija su pasibaigusiu galiojimo laiku. Produkcijos su pasibaigusiu galiojimo laiku buvo išimta ir įmonės prekybos taške Prienuose.

Įvairūs šaltiniai mini skirtingas išimtos produkcijos kiekius, bet bendrovės administracija neigia dalyvavusi nelegalioja veikloje, o produkciją įsigydavo tik su dokumentais. Bendrovės šaltiniai taip pat teigia, jog uždraustos realizuoti produkcijos galiojimo laikas nebuvo pasibaigęs.

 

Laikinai buvo sulaikyta ir bendrovės direktorė.

Policijos departamento pranešimas spaudai  ČIA

Taip pat skaitykite