Neišnaudotų progų rungtynėse – triuškinanti „Nemuno“ pergalė prieš „Žalgirio“ jaunimą

Rugsėjo 2 d. Prienų „Nemuno“ futbolininkai žaidė Lietuvos U19 futbolo čempionato rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Prieniškiai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų rungtynių minučių. Jau ketvirtą minutę Kajus Rukas pasinaudojo varžovų klaida ir pelnė įvartį (1:0). Po dviejų minučių Aurimas Dapkus buvo išvestas vienas prieš vieną su varžovo vartininku ir padidino persvarą iki dviejų įvarčių (2:0).

Nemuno“ futbolininkų atakos tęsėsi. Deja, dar pora šimtaprocentinių progų Prienų komandos žaidėjai neišnaudojo. Visgi, pirmojo kėlinio pabaigoje Eitvydas Juškevičius taikliu smūgiu pelnė dar vieną įvartį (3:0).

Antrojo kėlinio pradžioje Eitvydo Juškevičiaus prasiveržimas baigėsi dar vienu įvarčiu (4:0). „Nemuno“ komanda nemažino apsukų, ir Kajus Rukas pelnė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse bei padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki penkių įvarčių (5:0).

Rungtynių pabaigoje vilniečiai pelnė paguodos įvartį (5:1).

Nemuno“ komandos žaidėjai visas laiką kontroliavo rungtynių eigą, turėjo daug progų pelnyti įvarčius ir mažiausiai pusę jų išnaudojo.