Nebūna blogo oro, būna tik netinkama apranga

Viktorija Urbaitė

Sakoma, jog nebūna blogo oro, būna tik netinkama apranga. Tai gali patvirtinti ir šeštadienį negausiai susirinkę prieniškiai į Pasaulinės Sniego dienos šventę prie Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro.

Visi, nebijantys šaltuko, buvo kviečiami pabūti gryname ore. Deja, bet daugelis pabijojo sušalti ar būti apgnaibytas šaltuko, tačiau tie, kurie atėjo – tikrai liko patenkinti ir įraudusiais veidais siautė, kiek galėdami.

Labai smagu buvo, kai kamuolį gainiojo futbolininkai. Griuvimų netrūko, o kartu ir linksmo juoko. Saulė žaismingai žaidė su sniegu, kaip ir tie, kurie bandė įmušti kamuolį į priešininko vartus.

Stalo teniso aistruoliai šaudė raketėmis kamuoliukus, o šie, lyg pabūgę šalčio, skriedavo visai kita kryptimi, tačiau žaidėjai, išsiaiškinę, kur čia šuo pakastas, kamuoliuką atmušinėjo labai profesionaliai.

Bėgantys per sniegą, bandė aplenkti vieni kitus. Kas griuvinėjo, kas rankomis mosikavo, tarsi šaltuką vijo šalin, kad šis netrukdytų pasiekti finišo tiesiosios.

O slidininkų, pasirodo, Prienuose yra. Trasą išbandyti pasiryžo ir pats meras Alvydas Vaicekauskas. Jis niekada neatsisako dalyvauti sportiniuose renginiuose. Iš paskos patraukė ir kiti.

Kiek juoko, kiek linksmų šūksnių, kai nors vienas it pakirstas šalčio varveklis krisdavo ant sniego. Vieni kitus bandydami pakelti, šalia pritraukdavo griūti ir daugiau. Juk tokios linksmybės ir turi būti!

Šeimų estafetės su rogutėmis dar kartą patvirtino, jog per ilgai riestanosės palėpėse ar sandėliukuose užsigulėję buvo, tačiau linksmi juokeliai ir šūksniai buvo labai mieli širdžiai…

Ne paslaptis, jog pabuvus gryname ore, ne tik veidai nuraudo, bet ir pilvai ėmė groti maršą. Čia pat buvo galima košės pasrėbti, o karšta arbata visus gerai nuteikė.

Laužas traukte traukė savo įspūdingais dūmais.

Šventė, kurią surengė Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centro kolektyvas, tikrai buvo puiki, tad tegaliu pasakyti tiems, kurie buvo išsigandę šaltuko – jo nereikia bijoti, kai aplink judėjimas ir gera nuotaika. Pabuvimas gryname ore tikrai duoda teigiamų emocijų ir akimirkas, kuomet gali pasidžiaugti žiemos privalumais.

 

Taip pat skaitykite