Neblogai žaidusią „Labas GAS“ komandą pražudė antrojo kėlinio košmaras

324565458_686360083172376_9220946175599036575_n

Sausio 14 d. Prienų „Labas GAS“ komanda žaidė išvykos rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai iš karto parodė, jog atvyko į Vilnių kovoti ir nebūti statistai. Ir pirmasis kėlinys parodė, kad „Labas GAS“ komanda turi parako. Jamilo Wilsono (9 taškai) vedami Prienų krepšininkai laimėjo pirmąjį kėlinį 7 taškų persvara (26:19).

Deja, gera pradžia buvo nubraukta labai greitai, nes antrasis kėlinys Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams virto tikru pragaru. Vilniečiai laimėjo 39:12 ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 20 taškų persvarą (38:58). Ir jeigu kas nors pamanė, jog ir vėliau Prienų komanda bus triuškinama, tai apsiriko. „Labas GAS“ grįžo į žaidimą. Dar trečiajame kėlinyje komanda sumažino skirtumą iki 16 taškų (57:63).

Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Ryto“ krepšininkai ir po trijų kėlinių komandas skyrė 20 taškų (57:77). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda po Giedriaus Bergaudo tritaškio sumažino atsilikimą iki 13 taškų (66:79). Deja, didesnio proveržio Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nesukūrė ir pralaimėjo rungtynes 21 taško skirtumu (77:98).

Jamil Wilson pelnė 16 taškų (9 atkovoti kamuoliai), Domantas Vilys – 12, Darius Tarvydas – 11, Tauras Jogėla – 10 (6 atkovoti kamuoliai), Kyan Anderson (4 rezultatyvūs perdavimai), Robertas Keliačius ir Karolis Giedraitis įmetė po 7 taškus.