Ne geležinė logika ir valia dabar bus svarbu, o nuojauta ir įkvėpimas

IMG-5212
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 03 06 – 12 d. d. 
Saulė kartu su Merkurijum keliauja žaismingu, menišku ir kūrybišku Žuvų ženklu, tad ir mūsų gyvenimuose sauso racionalaus elgesio gali būti mažiau, o gražių, smagių dalykų kūrybos, galimybių pasimėgauti maloniais dalykais – daugiau. Ne geležinė logika ir valia dabar bus svarbu, o nuojauta ir įkvėpimas. Dalykiniam gyvenimui tokia šių planetų padėtis nelabai paranki, bet pramogų ar renginių organizavimui tiks kuo puikiausiai.
Mėnulio Pilnatis bus antradienį, tad pirmoji savaitės pusė gali būti ganėtinai emocinga, bet Nakties Šviesuliui pradėjus daugiau dilti aistros irgi laipsniškai aprims.
Gražuolė Venera, taip gražiai spindinti vakarais vakariniame dangaus skliaute šalia Jupiterio dabar nuo jo pamažu tols, bet jo palaikymą dar jaus. Būdama Avino ženkle ji nėra labai subtili, tačiau ji tikrai stipri ir tiesmuka, Tikėtina, kad ir žemiškosios veneros bus linkusios prie savo tikslo žengti tiesiai, ir veikti maksimaliai efektyviai.
Marsas vis dar Dvyniuose, tad jo veikimo būdas nesikeis.
Taip pat šią savaitę nutiks labai svarbus ir strateginę reikšmę turintis pokytis – antradienį Saturnas paliks Vandenio ženklą ir pereis į Žuvis. Kitą kartą taip nutiks po maždaug 30 metų. Kol Saturnas buvo Vandenio ženkle, jis buvo stiprus, skatino žmones kovoti dėl savo principų, taisyklių ir nešykštėjo apribojimų, ypač kraštuose, kurie kenčia nuo Marso poveikio. Saturnui perėjus į Žuvis principų bus paisoma lanksčiai, į taisykles žvelgiama kūrybiškai, o anksčiau buvę apribojimai savo griežtumą praras labai greitai. Žinoma, tai ne dienų klausimas o greičiau kelių mėnesių, bet tendencija išryškės ganėtinai greitai.
Avinas. Būsite energingi ir veiklūs, bet energija bus nukreipta ne tiek dalykinei sėkmei pasiekti, kiek sau, savo malonumams, smagiems ir gražiems dalykams kurti. Žinoma, savo kūryba bus smagu dalytis su aplinkiniais. Rimtai dalykinei veiklai nebus nei didelio įkvėpimo, nei gerų progų.
Jautis. Energijos nestigs, beliks tik nutarti kur ir kam ją pritaikyti. Juk tikrai bus progų susitikti su artimais draugais, aptarti rūpimas temas, reikalus ir galbūt net kažką nuveikti visiems kartu. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad tęsiasi puikus laikas stengtis dėl finansinės naudos.
Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos – panašiai kaip ir iki šiol. Beje laikas sportuoti išties puikus. Taip pat dabar yra puikus metas padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti ganėtinai rimtų užduočių, bet nestigs ir galimybių tas užduotis įveikti.
Vėžys. Dalykinė veikla didesnių rūpesčių kelti neturėtų, bet tikra sėkmė lydės tuo atveju, jei jūsų veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Taip pat šią savaitę sėkmė lydės tuos, kurie keliauja arba kurių dalykinė veikla susijusi su užsieniu.
Liūtas. Darbe darbų ne per daugiausia, o namie vyraus įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Palankus metas rūpintis svarbiais piniginiais reikalais, palankus metas ir smagiai, malonius įspūdžius paliekančiai kelionei. Smagiai pajudėti padės artimi draugai.
Mergelė. Dabar bus svarbūs asmeniniai santykiai su jums išties svarbiais asmenimis – juos palaikyti, puoselėti metas labai geras. Būtent ryšiai dabar gali atnešti ir reikalingų, naudingų žinių, ir atverti reikalingus kelius. Puikus metas deryboms, dalykiniams susitarimams.
Svarstyklės. Nedidelių darbų, visokių svarbių neatidėliotinų reikalų gali būti nemažai, ir jums teks kantriai ir nuosekliai imtis visko iš eilės. Taip pat dabar puikus metas rūpintis sveikatos reikalais. Džiugins asmeniniai ryšiai – juos puoselėti metas labai geras.
Skorpionas. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, jos niekas keisti nemėgins. Tačiau dabar tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti, o jūs patys būsite labai kūrybiški, mielai ir su įkvėpimu kursite gražius, mielus dalykus, kuriais džiuginsite ir visus esančius šalia jūsų.
Šaulys. Tikėtina, kad nemažai dėmesio ir pastangų pareikalaus namų, šeimos reikalai – dabar puikus metas ir patiems čia ką vertingo nuveikti, ir namiškius vardan bendro reikalo suburti. Nestigs progų smagiai pasilinksminti, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio ir patogumų kūrimu.
Ožiaragis. Būsite atviri, judrūs, daug ir mielai bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ir panašiais dalykais. Taip pat dabar yra puikus metas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau.
Vandenis. Nemažai laiko bei dėmesio gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai – jie dabar gali atnešti nemažai apčiuopiamos naudos. Be to, dabar bus daug susitikimų, smagių, malonių pokalbių su draugais (ir naujais pažįstamais), puikus metas plėsti kultūrinį akiratį.
Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, daug judėsite ir daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija – čia jausitės it žuvis vandenyje. Atrodo, ne kartą nudžiugins ir piniginiai reikalai.

Taip pat skaitykite