Nauji metai – nauji lapai (Horoskopas)

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2024 01 01 – 07 d. d.

Nauji metai – nauji lapai: Merkurijus pagaliau ims skatinti dalykinę veiklą, Saulė ir Marsas – atkaklumą, o Venera pridės romantikos. Atrodo, gyvenimas vyks vis sparčiau. Saulė juda labai atkakliu ir tuo pat metu racionaliu, praktišku ir logišku Ožiaragio ženklu. Čia būdama ji skatina mus žvelgti į ateitį ir atkakliai, nuosekliai vardan jos dirbti.
Ketvirtadienį prie Saulės prisijungs ir iš Šaulio ženklo pereisiantis energingasis Marsas. Jau šaulio ženkle jis yra stiprus, o perėjęs į Ožiaragį pasidarys dar stipresnis ir dėl savo tikslų kovos tiesiog su geležine valia bei ištverme. Atitinkamai, kovose, konfliktuose niekas pasiduoti neketins ir plieksis su vis stiprėjančia jėga. Kartu tai puikus laikas sportuojantiems, ypač jeigu sporto šaka susijusi su ištverme.
Dar viena žinia – dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus antradienio naktį pagaliau nustos judėti atbulas, stabtelės ir pasileis pirmyn. Kol kas dar Šaulio ženklu, tačiau – pirmyn. Tai reiškia, kad ir dalykinis gyvenimas pagaliau pajudės pirmyn. Kol kas dar nelabai smarkiai, bet sausio viduryje Merkurijus pereis į Ožiaragį ir tuomet dalykinis gyvenimas įsibėgės dar smarkiau. Nakties Šviesulys Mėnulis dabar dyla ir savaitės pabaigoje sudils beveik visiškai. Kartu su dylančiu Mėnuliu svarbesnius mums asmeninius darbus, reikalus palankiau užbaigti, o pradėti bus patogiau kitą savaitę, kai nakties Šviesulys pradės pilnėti. Venera kol kas juda Šaulio ženklu ir yra kumpina orumo ir azarto su romantikos priedu.
Savo valdomose srityse – ir jausmuose, ir kuriant grožio, patogumo dalykus ji skatins elgtis energingai ir veržliai siekti savo tikslų.
Avinas. Prieš startą. Labai energingi, veiklūs būsite darbe, profesijos srityje – dabar labai palankus metas svarbiems, jėgų bei nusiteikimo reikalaujantiems darbams. Antroje savaitės pusėje jėgų dar padaugės. Visgi kol kas palankiau imtis paruošiamųjų darbų, o rimtai startuoti – kitą savaitę. Taip pat dabar labai palankus laikas puikiai kelionei – pailsėti, patirti malonių įspūdžių seksis kuo puikiausiai.
Jautis. Užsienis. Atrodo, darbai darbe truputį palauks, o ko kas laikas itin palankus arba žiemos kelionei, arba veiklai, susijusiai su užsieniu. Šioje srityje veikla bus labai sėkminga, o antroje savaitės pusėje jėgų šioje srityje bus dar daugiau. Sėkmė lydės ir tvarkant kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolų/paskolų klausimais.
Dvyniai. Pagal aplinkybes. Šią savaitę bus svarbūs asmeniniai ir dalykiniai santykiai su svarbiais jums žmonėmis – juos palaikyti, puoselėti metas labai geras, jie suteiks daug laimės, džiaugsmo, galbūt ir apčiuopiamos naudos. Dalykinėje srityje aplinkybės klostysis taip, kad jums bus paprasčiau ir naudingiau tiesiog prie jų tiesiog prisitaikyti. Vėžys. Pareigingai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų tikrai nestigs, juos reikės atlikti greitai, neatidėliojant ir pareigingai. Bet ir energijos daugės, todėl viską sutvarkysite greitai. Puikus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat daugės aplinkybių, kurios spraus į kampą, vers elgtis tik taip ir ne kitaip. Bet prisitaikyti prie jų gali būti naudinga.
Liūtas. Darbai ir džiaugsmai. Viena vertus, šią savaitę bus daug darbų, visokių reikalų vykdymo bei tvarkymo, viską reikės daryti kruopščiai ir pareigingai. Beje, tai seksis, nuveikti pavyks nemažai. Kita vertus, ir gražioji gyvenimo pusė maloniai džiugins – sėkmė ir įkvėpimas lydės kuriant gražius, malonius dalykus, be to, ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai.
Mergelė. Darom! Daug laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai – dabar patogus laikas ne tik kartu su namiškiais ką svarbaus aptarti, bet ir imtis bendros veiklos, bus lengva padaryti taip, kad namie būtų dar gražiau ir dar jaukiau. Daugės ir malonių pramogų, pirmiausia tokių, kurios skatins smagiai pajudėti.
Svarstyklės. Akiratis. Ši savaitė atneš daug bendravimo – ir dalykinėmis temomis, ir su artimais draugais. Beje, dalykinės temos greitai pasitrauks. Bus daug judėjimo, palankus laikas plėsti ir kultūrinį akiratį. Taip pat gali būti nemažai veiklos namie – įsibėgėja metas, kai patogu čia viską padaryti taip, kaip turi būti – jėgų tam tik daugės. Skorpionas. Nauda. Šią savaitę gali būti nemažai piniginių, turtinių reikalų – palankus laikas jų energingai imtis. Be to, kai kada šioje srityje lydės tiesiog sėkmė. Taip pat bus daug judėjimo, bendravimo visokiausiomis temomis, nors vyraus dalykinės, puikus laikas plėsti akiratį svarbiose jums srityse. Antroje savaitės pusėje pradėsite judėti dvigubai greičiau.
Šaulys. Vidinė būsena. Puikus laikas – būsite žvalūs, energingi, labai veiklūs, dalykiški ir labai greitai tvarkysite visokius reikalus, kurių kaip tik bus nemažai. Beje, iš tolo švies ir jūsų asmeninis žavesys, ir tokia vidinė būsena padės kurti gražius, mielus dalykus, palaikyti asmeninius ryšius bei santykius. Atrodo, vis sėkmingiau klostysis ir piniginiai reikalai.
Ožiaragis. Pirmyn! Energijos nestigs nuo pat savaitės pradžios, o antroje jos pusėje bus dar daugiau. Būsite linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant, o kalbėti liepiamąja nuosaka. Žinoma, kai tokia vidinė būsena, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Be to, tai išties puikus laikas sportuojantiems.
Vandenis. Stebint. Laukia rami savaitė – svarbiausi įvykiai, svarbios aplinkybės bus kažkur kitur nei būsite jūs ir liks daugybė laiko ramiai stebėti gyvenimo reiškinius bei darytis išvadas. Visiškai neapsnūsti padės kolektyvinė veikla – bus progų susitikti, smagiai pabūti su artimais draugais, palankus metas aptarti bendrus reikalus su kolegomis darbe.
Žuvys. Padirbėjant. Tikėtina, kad nemažai veiklos bus darbe, profesijos srityje. Čia darbai vyks vis greičiau, palankus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Bus laiko ir kartu su kolegomis nuveikti šį tą visiems smagaus. Antroje savaitės pusėje smagiai pajudėti paskatins artimi draugai.

Taip pat skaitykite