Naujajame NBLB turnyre – bendra Prienų-Birštono komanda

20211102_130546

kvitrina.com

Dar vienos sporto šakos entuziastai sukūrė bendrą krašto komandą. Suburta iš Prienų ir Birštono badmintono klubų bei keleto kviestinių žaidėjų iš kitų klubų komanda dalyvauja Nacionalinės badmintono „B“ lygos turnyre, kuriame dėl nugalėtojų vardo kovoja 8 rinktinės.

20211102_193208

Prienų-Birštono komandai atstovauja: Birutė Baranauskienė, Laima Chomskytė, Kristijonas Jucys, Paulius Jūras (Birštono BK), Vilma Galinytė, Romutis Juodsnukis, Dalius Juodsnukis, Agnė Stravinskaitė, Deividas Žilinskas (Prienų BK), Ugnius Mikalauskas (Klaipėdos BK), Martynas Povilaitis (CBC), Aidas Urbonas (AKBK).

Lapkričio 2 d. Druskininkuose buvo sužaistas I etapas, kuriame mūsų krašto komanda iš trijų dvikovų dvi laimėjo. Komandoje formuojami du vyrų vienetai ir du dvejetai, moterų dvejetas ir du mišrūs dvejetai.

Krašto komanda 5:2 įveikė Kauno JSO komandą.
Savo susitikimus laimėjo Dalius Juodsnukis, Deividas Žilinskas, Kristijonas Jucys su Martynu Povilaičiu,  Deividas Žilinskas su Agne Stravinskaite, Aidas Urbonas su Laima Chomskyte.

Dalius Juodsnukis su Paulium Jūru, Laima Chomskytė su Agne Stravinskaite turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatu 4:3 buvo nugalėta komanda „Dordirekte“ iš Klaipėdos.
Savo susitikimus laimėjo Dalius Juodsnukis, Deividas Žilinskas, Dalius Juodsnukis su Paulium Jūru, Aidas Urbonas su Laima Chomskyte. Varžovų pranašumą turėjo pripažinti Kristijonas Jucys su  Martynu Povilaičiu, Laima Chomskytė su Agne Stravinskaite, Deividas Žilinskas su Agne Stravinskaite.

Deja, rezultatu 3:4 buvo pralaimėta komandai PLAY.
Pergales iškovojo Dalius Juodsnukis, Dalius Juodsnukis su Pauliumi Jūru, Martynas Povilaitis su Deividu Žilinsku. Pralaimėjimus patyrė Deividas Žilinskas, Laima Chomskytė su Agne Stravinskaite, Aidas Urbonas su Laima Chomskyte, Kristijonas Jucys su Agne Stravinskaite.

Po šio etapo Prienų-Birštono komanda dalinasi 2–4 vietas. Kitas etapas vyks Kaune.

Taip pat skaitykite