Nauja programa! Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

PRIENAI-1Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė „Ambrozija“ ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti visiškai naują programą!

Kol „Ambrozijos“ šmaikštuoliai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje kurdamas naujas dainas, kurios jau sugulė į ilgai gerbėjų lauktą albumą „Aš tavimi tikiu“.

Po ilgų mėnesių repeticijų, po bemiegių dienų ir naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: „Mums pavyko! Šou turi tęstis!“.

Su beprotiškais Tatos ir Raimundėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė „Ambrozija“ ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl  nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite – šis koncertas skirtas Jums!

Humoro grupės „Ambrozija“ ir Pauliaus Stalionio  koncertas Prienų kultūros centre vyks gruodžio 9 d., 18.00 val..

 

BILIETO KAINA-   20 LT. 

KASA DIRBS:   GRUODŽIO   2,   3,   4     8,   9  dienomis  nuo 16 iki  18 val.

 

Jau priimami užsakymai telefonu

darbo dienomis (8-12 val., 13-17 val)  tel. :  60 373,  8 685 47 557

arba el.paštu    bilietukasa@gmail.com

 

Taip pat skaitykite