Namų sienos nepadėjo. „Mačiūnai-KKSC“ pralaimėjo aštuntfinalio serijoje antrą kartą iš eilės

Balandžio 3 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė trečiąsias „Nostra.lt-RKL“ A diviziono atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes. Iki šiol serijos rezultatas buvo lygus (1:1). Deja, Prienų komandai rungtynės nepavyko. Nelabai padėjo komandai ir rezultatyvus Domanto Šeškaus žaidimas (28 taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai). Svečiai iš Šilalės, vedami Aleksandro Misiats (29 taškai), beveik visas rungtynes kontroliavo žaidimo eigą, o visos aikštelės šeimininkų pastangos buvo bergždžios. Jau pirmajame kėlinyje „Lūšies“ krepšininkai įgijo 7 taškų pranašumą, kurį po dviejų kėlinių padidino iki 19 taškų. Ir nors trečiąjį kėlinį „Mačiūnai-KKSC“ komanda laimėjo, bet tai buvo tik lašas taškų deficito jūroje. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau antrose rungtynėse iš eilės nesuranda priešnuodžių nuo Šilalės komandos aktyvaus puolimo. Deja, patys prieniškiai strigdavo varžovų komandos gynybiniuose gniaužtuose.

Prienų komandai taškus pelnė dešimt žaidėjų. Be Domanto Šeškaus dviženklę taškų sumą surinko Paulius Steikūnas ir Juozas Talat-Kelpšas.

Pralaimėtos namų rungtynės stipriai sukomplikavo „Mačiūnai-KKSC“ komandos situaciją, nes išvykoje ketvirtosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse būtina pergalė, kitu atveju žygis šiame sezone bus baigtas.

Prienų komanda rungtynes pradėjo spurtu 5:0, bet svečiai labai greitai perėmė iniciatyvą (7:8). Keletą minučių vyko apylygė kova (11:10, 11:12), o tada svečiai iš Šilalės laimėjo atkarpą 8:3 ir įgijo 6 taškų persvarą (14:20). Po pirmojo kėlinio „Mačiūnai-KKSC“ komandos taškų deficitas siekė 7 taškus (16:23).

Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 10 taškų (16:26). Domanto Šeškaus ir Kajaus Okmano sėkmingos atakos padėjo sumažinti skirtumą iki 4 taškų (22:26). Deja, mini šturmas greitai užgeso (24:33). Antroje antrojo kėlinio pusėje svečiai iš Šilalės galutinai perėmė iniciatyvą ir pradėjo diktuoti savo žaidimo sąlygas (28:47).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nepasikeitė. Visi aikštelės šeimininkų bandymai pakeisti padėtį nebuvo rezultatyvūs. Vienu metu komandas skyrė 12 taškų (40:52). Po trijų kėlinių „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkų taškų deficitas sumažėjo trimis taškais, bet didelių pokyčių žaidime nesimatė (51:67). Ketvirtajame kėlinyje jokių permainų neįvyko. Žaidimą toliau kontroliavo svečiai iš Šilalės, kurie ir laimėjo rungtynes 21 taško skirtumu (77:98) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį (2:1).