Naktį Prienuose degė namas. Rastas mirusio vyro kūnas

350971822_223490830472100_6369522067152912875_n

kvitrina.com

Birželio 7 d. 3 val. 23 min. buvo gautas pranešimas, jog dega namas Kęstučio gatvėje. Po penkių minučių prie jo jau darbavosi Prienų PGT ugniagesiai. Iš viso gaisro gesinime dalyvavo keturi ugniagesių automobiliai. Ketvirtą valandą gaisras buvo lokalizuotas, o po dar pusvalandžio likviduotas. Tiesa, vienas ugniagesių automobilis budėjo ir dienos metu.

Deja, užgesinus gaisrą gaisravietėje buvo aptiktas 1968 m. gimimo mirusio vyro kūnas.

Pirminiais duomenimis, gaisro priežastimi galėjo tapti trumpasis elektros jungimas. Patikrinus gaisravietę buvo nustatyta, jog degimo pradžia elektros rozetės zonoje, į kurią buvo įjungtas ne tik šaldytuvas, bet ir krovėsi mobilieji telefonai.

Užfiksuoti kadrai parodo, jog name buvo kaupiamos šiukšlės, jis buvo įtrauktas į stebėtinų namų sąrašą. Deja, kovo mėnesį savininkai neįleido Prienų PGT pareigūnų, kad jie galėtų įvertinti, ar tinkamai laikomasi priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Pasak Prienų PGT viršininko Gintauto Baltrimo, jei name būtų įrengtas dūmų detektorius, galima būtų išvengti tokių padarinių. Atvykus ugniagesių komandoms namas jau degė atvira liepsna. Ten buvusi moteris sugebėjo pasišalinti, o neįgalus vyras negalėjo to padaryti. Jo mirties aplinkybes aiškinasi policija.

Nuo didesnių padarinių apsaugojo tą aplinkybė, kad degančio namo stogas buvo skardinis, nes kitu atveju ugnis galėjo persimesti į šalia esančius namus.

Namas avarinės būklės ir dėl sukauptų šiukšlių kalnų išlieka padidintos rizikos objektu.

Prienų PGT nuotraukos

Taip pat skaitykite