Muzikinis meno mokyklų pavasaris

DSC_0512

Pavasaris Prienų meno mokykloje prasidėjo skambiais muzikiniais akordais. Kovo pabaigoje šurmuliavo respublikinis akordeonistų seminaras-praktikumas, padovanojęs jungtinio meno mokyklų akordeonistų orkestro ir solistų koncertą Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Kovą buvo organizuotas ir virtualus respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika“. O balandžio 8 d. Jiezne vyko mažųjų atlikėjų festivalis „Siurprizas“, kurį tradiciškai organizavo meno mokyklos Jiezno filialas. Gausus dalyvių skaičius buvo nemažas siurprizas ir patiems organizatoriams, salėje vos tilpo mažieji talentai ir jų gerbėjai.

Po priverstinės pandemijos pertraukos vėl vykstantys koncertiniai renginiai parodė, kaip moksleiviai yra pasiilgę „gyvų“ pasirodymų scenoje ir muzikos, skambančios ne iš įrašų, o tiesiogiai. Būtent šiai mažųjų atlikėjų kartai teko nelengvas išbandymas pradėti pažintį su muzika ir muzikiniu instrumentu nuotoliniu būdu. Tačiau savo šauniais pasirodymais scenoje stebinę mažieji parodė, kad jų mokytojų pastangos ir kūrybiškumas davė rezultatą, o laikini pandeminiai sunkumai neatėmė noro mokytis ir muzikuoti toliau. Festivalyje „Siurprizas“ pasirodė Prienų meno mokyklos bei Jiezno ir Veiverių A. Kučingio filialų atstovai, solistai ir ansambliai. Tarp pasirodymų netrūko veiksmo ir įvairių siurprizų, į kuriuos vaikus įtraukė koncerto vedėjos – meniškos ponios Agota ir Dorotėja bei jų „augintinė“ Pauzė. Festivalio dalyviai buvo apdovanoti linksmais suvenyrais, saldžiomis dovanėlėmis ir organizatorių padėkomis, dalijosi geromis emocijomis, kurių netrūko viso renginio metu.

DSC_0516

Šį pavasarį dar laukia ir kiti renginiai: prieš pat Velykas Prienų meno mokykloje vyks regioninis pianistų konkursas „Linksmos gaudynės“, gegužės pradžioje konkurse „Barkarolė“ varžysis ir jaunieji stygininkai. Šiuo metu vyksta ir meno mokyklos dailės skyriaus organizuotas virtualus rajoninis moksleivių kūrybos konkursas „Pavasario spalvos“. Planuojami Mamos dienai skirti koncertai mokykloje ir bendradarbiaujant kartu su Prienų KLC. Taip pat šią savaitę dar laukia buvusių mokyklos absolventų akordeonistų koncertiniai pasirodymai mokykloje ir Prienų socialinių paslaugų centre.

Prienų meno mokyklos informacija

Taip pat skaitykite