Monstriškos Roko kovos po krepšiais pergalei neužteko

eaaa20c6d7be7c4d212e1e60d71841ec

Vasario 3 d. Birštono SC „Olimpas“ krepšininkai Kaune žaidė KKL II lygos rungtynes su grupės lyderiais „Neveronys-KKA“ komanda ir vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą (69:89). Tiesa, šį kartą komandai negalėjo padėti Osvaldas Braždžionis. Lyderystę perėmė Tautvydas Švedas (17 taškų) ir Justinas Tamošiūnas (17) bei Rokas Marcinkevičius (12), kuris monstriškai kovojo po krepšiais (22 atkovoti kamuoliai).

Birštono komanda rungtynes pradėjo sėkmingai ir pirmąjį kėlinį laimėjo (16:10). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (35:35). Po didžiosios pertraukos situacija pradėjo keistis aikštelės šeimininkų naudai. Po trijų kėlinių „Olimpas“ turėjo 4 taškų deficitą (56:60), bet, deja, ketvirtajame kėlinyje neatlaikė „Neveronys-KKA“ komandos spaudimo ir „paleido“ rungtynes (69:89). Tiesa, bendras rezultatas neatspindi visos kovos.

Birštono komanda pralaimėjo trečią kartą.