Monstriškasis Edvardas Pikalavičius, neprilygstamasis Eivydas Aleksa ir dramatiška pergalė Marijampolėje

IMGP30201

Kovo 17 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė paskutines reguliariojo RKL čempionato etapo rungtynes su Marijampolės SC komanda. Birštoniečiai nuo pirmųjų minučių ėmėsi darbo ir taip įsismagino, kad trečiajame kėlinyje jau buvo susikrovę 22 taškų persvarą (45:67). Deja, matyt, Aurimo Liuizos auklėtiniai atsipalaidavo ir žingsnis po žingsnio perleido iniciatyvą į aikštelės šeimininkų rankas.

IMGP3782

Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 14 taškų (59:73). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 4 min. skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 taškų (78:80). Ir tik tada Birštono komanda pakilo iš snaudulio. Šeši iš eilės Igno Piko taškai leido komandai padidinti persvarą iki 9 taškų (78:87). Ir nors Marijampolės komanda sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių  (83:87), vėliau iki trijų (86:89) taškų, bet „Milastos“ vyrukai atlaikė spaudimą ir laimėjo rungtynes keturių taškų skirtumu (86:90).

Šiose rungtynėse monstriškai sužaidė Edvardas Pikalavičius, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 23 kamuolius, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 50 naudingumo balų. 24 taškai ir 10 atkovotų kamuolių Eivydo Aleksos  (24 naudingumo balai) sąskaitoje. Dominykas Jurgelionis pelnė 15, o Ignas Pikas – 11 taškų.