MMKL ketvirto turo apžvalga

„Aukštadvario“ krepšininkai sutriuškino „Užuguosčio“ komandą

Sausio 14 d. MMKL IV turo rungtynes žaidė „Aukštadvario“ ir „Užuguosčio“ komandos. Mačo favorite buvo laikoma „Aukštadvario“ komanda. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir neišleido jos iki mačo pabaigos. Po pirmo kėlinio „Aukštadvario“ krepšininkai pirmavo 9 taškais (21:12), po dviejų – 12 (36:24).
Antroje rungtynių pusėje „Užuguosčio“ komanda palūžo, ir aikštelės šeimininkų pranašumas augo kaip ant mielių. Po trijų kėlinių jų pranašumas padidėjo iki 28 taškų (64:36), o rungtynės buvo laimėtos 42 taškų skirtumu (95:53).

„Beižionių“ komanda turėjo pripažinti „Žiežmarių“ krepšininkų pranašumą
„Beižionių“ krepšininkai, kurie šiame sezone jau pateikė nemažai staigmenų, po įtemptos kovos turėjo pripažinti „Žiežmarių“ komandos pranašumą (67:72).

„Stakliškių“ krepšininkai išvykoje nugalėjo „Kruonio“ komandą
„Stakliškių“ krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą, bet pirmame kėlinyje jiems nebuvo lengva ir kėlinį pavyko laimėti tik 6 taškų skirtumu (16:22). Antrame kėlinyje stakliškiečiai padidino pranašumą iki 14 taškų (29:43).
Po didžiosios pertraukos svečių pranašumas šoktelėjo iki 24 taškų (42:66). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą 5 taškais, bet rungtynių baigčiai tai įtakos neturėjo. „Stakliškių“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 81:62.

„Balbieriškio“ krepšininkai išbarstė didžiulį pranašumą, bet rungtynes laimėjo
Sausio 15 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos sporto salėje MMKL rungtynes žaidė „Balbieriškio“ ir „Butrimonių“ komandos.
„Balbieriškio“ komanda rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu. Pirmame kėlinyje „Butrimonių“ krepšininkai buvo bejėgiai prieš „Balbieriškio“ komandos puolimo mašiną (23:8). Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai dar padidino pranašumą, bet svečiai atstatė po pirmo kėlinio buvusį atsilikimą (44:29). Po trijų kėlinių „Balbieriškio“ krepšininkai pirmavo 17 taškų skirtumu (62:45). Ketvirtame kėlinyje „Butrimonių“ komanda pabandė pakeisti rungtynių eigą, bet jų pastangų išvengti pralaimėjimo neužteko. Aikštelės šeimininkai atlaikė svečių šturmą ir rungtynes laimėjo rezultatu 78:67.

„Alovė“ neturėjo vargo su „Jiezno“ komanda
„Jiezno“ krepšininkai į rungtynes atvyko šešiese, ir prieš rungtynes galima buvo prognozuoti, kad jas laimės „Alovės“ krepšininkai. Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai turėjo 11 taškų pranašumą (27:16), po dviejų – 20 (45:25), po trijų – 35 (69:34).
Ketvirtame kėlinyje „Jiezno“ komanda sumažino atsilikimą, bet rungtynes pralaimėjo 30 taškų skirtumu (56:86).

„Birštono“ krepšininkai „sumindė“ „Semeliškių“ komandą
Svečiuose žaidę „Birštono“ krepšininkai be jokio gailesčio „sumindė“ aikštelės šeimininkę – „Semeliškių“ komandą, nes rimtos kovos nebuvo. Nuaidėjus finaliniam švilpukui, švieslentė rodė 119:66 „Birštono“ komandos naudai.