MMKL III turo apžvalga

Sausio 7 d. MMKL trečio turo rungtynes sužaidė Pietryčių provincijos „B“ pogrupio komandos.
Prienuose susitiko Stakliškių ir Beižionių komandos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Stakliškių krepšininkai. Jau mačo pradžioje stakliškiečiai išėjo į priekį (10:2), o pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 19:10. Antro kėlinio pradžioje Beižionių komanda įsūdė į Stakliškių krepšį 4 tritaškius ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (26:23). Bet pakreipti rungtynių eigą savo naudai beižioniškiams nepavyko. Stakliškių komanda gražino iniciatyvą į savo rankas ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų (44:31).
Trečiame kėlinyje Beižionių komanda perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (60:51), o ketvirto pradžioje komandos teskyrė 3 taškai (64:61).
Bet stakliškiečiai perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (86:70).

Gan netikėtai Aukštadvario komanda patyrė pralaimėjimą rungtynėse su Kruonio krepšininkais. Tiesa, aukštadvariečiai nuvyko į Kruonį ne pačios stipriausios sudėties.
Jau pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai įgijo 14 taškų pranašumą (28:14). Po dviejų kėlinių jų pranašumas padidėjo iki 18 taškų (48:30). Po pertraukos Aukštadvario komanda ėmėsi veiksmų pakeisti situaciją, bet tik sugebėjo keletais taškais sumažinti atsilikimą  (88:72).

Užuguosčio ir Žiežmačių komandų rungtynėse intrigos nebuvo. Žiežmarių krepšininkai sutriuškino Užuguosčio komandą 34 taškų skirtumu (103:69).

Balbieriškio krepšininkai sunkiai, bet įveikė Alovės komandą

Sausio 8 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos sporto salėje Balbieriškio krepšininkai žaidė MMKL čempionato rungtynes su Alovės komanda.
Visas rungtynes vyko įtemptą, pilna dinamikos kova dėl kiekvieno taško, metro, pozicijos.
Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo 3 taškų pranašumą (38:35).Trečio kėlinio pradžioje svečiai trumpam keletą kartų pirmavo minimaliu skirtumu. Visgi Balbieriškio komanda po trijų kėlinių išsaugojo 5 taškų pranašumą (54:49).Bet ketvirto kėlinio pradžioje Alovės krepšininkai spurtavo 8:0 ir pirmavo 3 taškų skirtumu (54:57).
Balbieriškio komanda atsakė tokiu pačiu spurtu (62:57). Alovės komanda kovojo iki pat rungtynių pabaigos, bet mačo pabaigoje aikštelės šeimininkai buvo geresni ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:66.

Butrimonių komanda „sumindė“ Semeliškių krepšininkus

MMKL rungtynėse tarp Butrimonių ir Semeliškių komandų intrigos visiškai nebuvo, nes butrimoniškiai tiesiog smaginosi žaidimu, o Semeliškių atstovai kartas nuo karto džiūgavo taikliais metimais. Butrimonių krepšininkai laimėjo rungtynes net 78 taškų skirtumu (122:44).

Birštono komanda sutriuškino Jiezno krepšininkus

Jiezno komanda namų rungtynėse nesugebėjo rimtai pasipriešinti Birštono krepšininkams. Abi komandos nemažai dėmesio skyrė gynybai, todėl nugalėtojai į varžovų krepšį įmėtė 72 taškus, o pralaimėjusieji tik 47.
Jiezniškiai patyrė antrą pralaimėjimą, o Birštono komanda iškovojo antrą pergalę.