MMKL finale – Balbieriškio ir Beižionių komandos

Balandžio 1 d. Prienų KKSC mini arenoje buvo žaidžiamos atsakomosios MMKL ketvirtfinalio rungtynės. Pirmose rungtynėse pergales šventė Balbieriškio ir Beižionių komandos. Antrosios žadėjo būti žymiai atkaklesnės, nes būtent po jų turėjo paaiškėti, kas žengs į finalą, o kas kovos tik dėl trečios vietos.

Kruonio komandai revanšas nepavyko

Rungtynėse tarp Balbieriškio ir Kruonio komandų didelės intrigos dėl bendro rezultato negalėjo būti, nes po pirmų rungtynių Balbieriškio krepšininkai turėjo 30 taškų pranašumą, bet Kruonio krepšininkai išėjo žaisti ir siekti pergalės šiose rungtynėse.
Deja, nors antrosios rungtynės buvo žymiai atkaklesnės, Balbieriškio komanda ir jose neleido varžovams džiaugtis pergale. Tiesa, po sėkmingai sužaisto antro kėlinio (12:21) Kruonio krepšininkai 2 taškais pirmavo ir po dviejų kėlinių (30:32). Bet antroje rungtynių pusėje Balbieriškio komanda perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes rezultatu 79:66.

Birštonas laimėjo, bet į finalą žengė Beižonys

Balbieriškio komanda laimėjo ketvirtfinalio seriją iš dviejų rungtynių 2:0 ir žengė į finalą, kuriame susitiks su Beižionių komanda. Beižioniškiai nors ir pralaimėjo atsakomąsias rungtynes Birštono komandai (69:81), bet po pirmų rungtynių turėtas pranašumas lėmė, kad finale žais būtent jie.
Birštono komanda neturėjo kur trauktis ir tam, kad patektų į finalą buvo būtina  įveikti varžovus ne mažesniu nei 16 taškų skirtumu.
Po pirmo kėlinio birštoniškiai įgijo 7 taškų pranašumą (24:17). Tiesa, antrame išbarstė jį iki 3 taškų (40:37). Situacija po trijų kėlinių (60:48) įžiebė viltį, jog tikslas gali būti pasiektas, bet jis taip ir liko neįgyvendintas, nes Beižionių komanda neleido padidinti po trijų kėlinių turėtą 12 taškų pranašumą.
Nors rungtynes laimėjo Birštono komanda, pergalės šokį šoko Beižionių krepšininkai.

Taip pat skaitykite