Mineralinis vanduo „Vytautas“ sulaukė Estijos Ministro Pirmininko įvertinimo

2015 m. spalio 6 d. Italijoje, Milane vykstančioje pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“, Lietuvos paviljone pristatomas mineralinis vanduo „Vytautas“ sulaukė Estijos Ministro Pirmininko Taavi Rõivo delegacijos vizito. T. Rõivas ne tik paragavo Lietuvą garsinančio natūralaus mineralinio vandens, bet ir buvo supažindintas su jo gavybos ypatumais, savybėmis. „Estijos Ministras Pirmininkas iš tiesų puikiai įvertino vandens skonį ir savybes. Ypač domėjosi oficialiai pripažintu terapiniu vandens poveikiu — kaip mineralai gerina virškinimą, padeda įveikti stresą, atstatyti organizmą po fizinio krūvio ar pirties. Kiekvienas T. Rõivo delegacijos narys mielai priėmė po nedidelę dovaną — visiems buvo įteikta po stiklinį „Vytauto“ buteliuką“, — sakė Lietuvos stendo atstovai „EXPO 2015“ parodoje.

„Vytautas“ — tai daugiausiai mineralinių medžiagų Baltijos šalyse turintis, pirmasis ir seniausias lietuviškas mineralinis vanduo, gaminamas nuo 1924 m. Jis išgaunamas valstybės saugomo regioninio Nemuno kilpų parko teritorijoje, kurioje nevystoma jokia pramoninė veikla, tad yra visiškai natūralus. „Vytautas“ yra labiausiai mediciniškai ištirtas vanduo Lietuvoje, dėl oficialiai pripažinto poveikio tinkantis tiek terapiniam, tiek kasdieniam vartojimui. Senos vandens gavybos tradicijos, įrodyta nauda sveikatai — visa tai pristatoma kiekvienam Lietuvos stendą aplankančiam „EXPO 2015“ parodos dalyviui.

Spalio 5–9 d. parodoje lankėsi ir patys „Vytauto“ atstovai — komercijos direktorius Robertas Šnaras ir verslo plėtros direktorius Rolandas Sturlis.

„Kas dieną išpilstome mažiausiai 45 litrus mineralinio vandens, dar bemaž tiek pat vandens lankytojams padovanojame. Iš viso į parodą atvežėme 6536 buteliukus, t.y. 3268 litrus „Vytauto“. Žmonės iš tiesų domėjosi tiek daug mineralinių medžiagų turinčiu vandeniu — kaip jis išgaunamas, koks jo poveikis sveikatai ir savijautai. Ypač parodos lankytojai stebėjosi universaliu „Vytauto“ terapiniu poveikiu: vandenyje esantys mineralai padeda organizmui atsistatyti po fizinio krūvio, alkoholio vartojimo, pirties (kai netenkama daug naudingų mineralų); padeda kovoti su stresu, atsikratyti nuovargio; pagerina virškinimą bei medžiagų apykaitą, tinka gydant įvairius sveikatos sutrikimus. Taip pat daugeliui apsilankiusiųjų buvo neįprasta, jog „Vytautą“ galima ne tik gerti, jis puikiai tinka ir maisto gamyboje (pavyzdžiui, panaudojus marinate suminkština mėsą), taip pat tokioms procedūroms kaip nosies ir gerklės skalavimas peršalus“, — pasakojo „Birštono mineraliniai vandenys“ verslo plėtros direktorius Rolandas Sturlis.

Pagrindiniais dalyvavimo parodoje tikslais „Birštono mineralinių vandenų“ atstovas įvardino Lietuvos vardo garsinimą ir siekį pristatyti mineralinį vandenį naujoms rinkoms. „Šiuo metu vandenį eksportuojame į 17 pasaulio šalių. Pagrindinės, didžiausios rinkos yra Lenkija ir Baltijos šalys. Beje, Italijos tarp eksporto partnerių dar nėra. Tačiau „Vytautas“ sulaukė iš tiesų puikių vertinimų ir jau užmezgėme dialogą dėl bendradarbiavimo ne tik su Italija, bet ir su dar keliomis kitomis valstybėmis. Taigi, ne tik pristatėme Lietuvą kaip gilias natūralaus mineralinio vandens gavybos tradicijas puoselėjančią šalį, bet ir užmezgėme rinkos plėtrai naudingų kontaktų“, — džiaugėsi R. Sturlis.

Apie UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“

 „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“ — seniausia mineralinio vandens gamintoja Lietuvoje, nuo 1924 metų užsiimanti mineralinio vandens gavyba ir jo išpilstymu. Bendrovei priklauso natūralaus mineralinio vandens „Vytautas“, „Birutė“ ir „Akvilė“ prekiniai ženklai.

Tai moderni įmonė, kuri ne tik puoselėja senas vandens gavybos tradicijas, bet ir naudoja pažangias technologijas, taiko griežtus kokybės kontrolės metodus. Dėl puikaus skonio ir oficialiai patvirtintos naudos sveikatai bendrovės produkcija vertinama ir eksportuojama į 17 valstybių — Lenkiją, Latviją, Estiją, Rusiją, Baltarusiją, Angliją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Belgiją, Izraelį, Kiprą, Uzbekistaną, JAV, Kiniją ir kt.

Taip pat skaitykite